Татькова Зоя Федорівна

Татькова Зоя Федорівна

Категорія Пов'язана особа
Має зареєстрований бізнес Іспанія ( )
Остання посада Vebelle Royal G SL, Засновник
16.08.2005 Пов'язана особа або член сім'ї - ПЕП припинив бути ПЕПом
icon
ЗВ’ЯЗКИ з фізичними особами
Iм’я Тип зв’язку Перiод
дочка 13.11.1980—


Вищий Господарський суд України, Суддя Вищого господарського суду України

особисті зв'язки —16.08.2005
icon
ЗВ’ЯЗКИ з юридичними особами
Iм’я Тип зв’язку Код
Засновник B93519171
icon
Досьє:

В Іспанії на першу дружину Віктора Татькова – Зою Татькову - зареєстрована компанія Vebelle Royal G SL. Як з'ясували журналісти проекту Радіо Свобода "Схеми", фірма володіє низкою об'єктів нерухомості на березі Середземного моря. Відповідно до даних з іспанського реєстру, з 2017 року на фірму записана земля та маєток на майже 600 квадратних метрів. З 2012 року співвласником цієї нерухомості є також Олена Татькова – дочка судді від першого шлюбу. Сам будинок у 2018 році був знесений.

Крім цієї нерухомості, на фірму Vebelle Royal G SL також записані чотири апартаменти у комплексі BENAL BEACH(витяг 1витяг 2витяг 3витяг 4), а також квартира у комплексі Tamarindos, квартира у комплексі Hercules та квартира у комплексі Opera на березі Середземного моря.

Пізніше з'ясувалося, що Vebelle Royal належить також 62 гектари землі в муніципалітеті Міхас в провінції Малага. За оцінками ріелторів, в середньому вартість землі в цьому регіоні стартує від 30 тисяч євро за гектар. Відповідно вартість ділянок може сягати до 2 мільйонів євро.

Крім того, 21 серпня 2019 року Печерський районний суду м.Києва наклав арешт із забороною розпорядження на низку об'єктів нерухомого майна, яке належить Зої Татьковій. 

12 лютого Колегія суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду залишила без змін ухвалу Печерського районного суду м. Києва від 21.08.2019 р. про накладення арешту на майно.

Під час відкритого судового засідання також було встановлено, що один з підозрюваних в діяльності злочинної організації, яку організував Татьков, Антон Яїцьков отримав від нього довіреність на представлення інтересів та укладання договорів, відкриття і розпорядження банківськими рахунками від іменні його колишньої дружини Зої Татькової.  

Згідно офіційних документів, шлюб між Зоєю та Віктором Татьковими був розірваний Донецьким міським РАЦСом 16 серпня 2005 року.

icon
ДОКУМЕНТИ
інші варіації імені

Tat'kova Zoja Fedorivna

Tat'kova Zoia Fedorivna

Tat'kova Zoja Fedorovna

Tatʹkova Zoja Fedorivna

Tat'kova Zoya Fedorovna

Tatkova Zoya Fedorovna

Tat′kova Zoâ Fedorìvna

Tatkova Zoya Fedorivna

Tat'kova Zoya Fedorivna

Татькова Зоя Федоровна

Tat′kova Zoja Fedorovna

Tat'cova Zoia Fedorivna

Tatkowa Soja Fedoriwna

Tatkova Zoia Fedorivna

Tatkova Zoia Fedorovna

Tat′kova Zoâ Fedorovna