PEP.org.ua

Мартиненко Сергій Іванович

Категорія Пов'язана особа
Дата народження 1979
Остання посада ПрАТ "ЗАПОРІЖАБРАЗИВ", Голова наглядової ради (представник акціонера)
Остання зміна профілю: 1 серпня 2019 р.

Досьє:

За інформацією ЗМІ Сергій Мартиненко є родичем Миколи Мартиненка. Сергій Мартиненко є членом наглядових органів акціонерних товариств, що ЗМІ відносять до сфери впливу Миколи Мартиненка. 

Сергій Мартиненко має спільний патент на винахід разом із Салютіним Русланом Вікторовичем - колишнім першим заступником Міністра охорони здоров'я. Вони також є авторами спільної статті.

З 2006 по 2010 роки  Салютін був науковим співробітником відділу мікросудинної та пластичної хірургії Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМН України. З 2010 по 2014 роки - директором Координаційного центру трансплантації органів, тканин і клітин МОЗ України та старшим науковим співробітником відділу мікросудинної та пластичної хірургії Інституту ім. О. О. Шалімова НАМН України (за сумісництвом). За словами самого Салютіна, протягом п'яти років підприємство, керівником якого є Сергій Мартиненко - ТОВ "Інститут клітинної терапії" -  разом з Національною медичною академією післядипломної освіти ім. Шупика і Національним інститутом хірургії і трансплантології ім. Шалімова проводило клінічні випробування препаратів стовбурових клітин пуповинної крові для лікування панкреонекрозу і критичної ішемії кінцівок. Варто зауважити, що патент, власниками якого є Руслан Салютін і Сергій Мартиненко отриманий на "Спосіб непрямої реваскуляризації нижньої кінцівки, який включає, введення клітинного трансплантанта в зону ішемії, вздовж облітерованих судин".

Кар'єра:

Зв'язки: