photo

Швидкий Мирослав Іванович

Категорія Член сім'ї
Дата народження
Остання посада ENERGYPOINT HOLDING LTD, Колишній засновник/учасник
icon
ЗВ’ЯЗКИ з фізичними особами
icon
ЗВ’ЯЗКИ з юридичними особами
Iм’я Тип зв’язку Код
Колишній засновник/учасник ΗΕ161240
Номінальний власник 25231752
icon
Досьє:

Мирослав Швидкий є тестем народного депутата Ярослава Дубневича. Свого часу на Швидкого була записана кіпрсьська фірма родини Дубневичів Energypoint Holding Limited. Як з'ясували Bihus.Info, ця компанія володіла золотими злитками вартістю у 8 мільйонів доларів, які найімовірніше були продані в момент зняття з Дубневича депутатської недоторканності і арешту його майна.

Відповідно до даних з фінансових звітів, золото з’явилося у компанії у 2017-му – 200 злитків по одному кілограму і ще 11 злитків по одній унції. 

У жовтні 2019-го Верховна Рада зняла з Дубневича депутатську недоторканність і дала дозвіл на арешт через розслідування Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Але арешт не торкнувся Energypoint Holding Limited, власницею якої в той момент була донька Дубневича Роксолана Пиртко

В розмові з журналістами сам Мирослав Швидкий заявив, що він був підставною особою і просто підписував те, на що вказував зять. 

Чоловік також значиться власником львівської компанії "Передзвін", яка володіє цілим рядом дорогої нерухомості у Львові і колекцією автомобілів. В коментарі журналістам Швидкий заявив, що в "Передзвоні" він також формально, чим займається компанія – не знає і ніколи не був в її офісі.

"Передзвін" зацікавив журналістів після того, як у лютому Ярослав Дубневич приїхав до парламенту на оформленому на цю компанію Mercedes S500 2020 року випуску. Вартість такого авто може сягати 6 мільйонів гривень і це значна сума, враховуючи, що з кінця 2019-го активи Ярослава Дубневича знаходяться під арештом Вищого антикорупційного суду через підозру в організації схеми розкрадання десятків мільйонів гривень державного ПАТ "Укрзалізниця". Дубневич тоді заявив журналістам, що авто записане "на товариша".

Станом на квітень 2021 року, окрім Mercedes S500 на "Передзвін" також оформлено Mercedes S63, Toyota Camry, Range Rover, Toyota Prado, Porsche Cayenne, Toyota CHR. Загалом, автопарк компанії можна оцінити в 17 мільйонів гривень. 

Також фірма володіє декількома квартирами орієнтовною вартістю у 20 мільйонів гривень у новобудові, рядом нежитлових приміщень там же, понад 2 000 квадратних метрів на території Львівської цитаделі та 10 000 квадратних метрів в центрі міста, де розмістився родинний торгово-офісний центр "Роксолана".

Детальніше в сюжеті:


icon
ДОКУМЕНТИ
інші варіації імені

Shvȳdkȳĭ Mȳroslav Ivanovȳch

Švydkyj Myroslav Ivanovyč

Shvydcyi Myroslav Ivanovych

Schwydkyj Myroslaw Iwanowytsch

Chvydkyy Myroslav Ivanovytch

Shvydkyy Myroslav Ivanovych

Shvydky Myroslav Ivanovych

Švidkij Miroslav Ivanovič

Švidkij Miroslav Ìvanovič

Shvydkyj Myroslav Ivanovych

Shvydkyi Myroslav Ivanovych

Shvydki Myroslav Ivanovych

Shvidkij Miroslav Ivanovich