photo

Лавренюк Наталія Миколаївна

Категорія Член сім'ї
Дата народження
Місце народження Львів
Народився(-лась) Україна ( )
Має зареєстрований бізнес Росія
Остання посада ООО "НЗНП ТРЕЙД", Власник
icon
ЗВ’ЯЗКИ з фізичними особами
Iм’я Тип зв’язку Перiод
пов'язані спільним побутом і мають взаємні права та обов'язки 2005—
особисті зв'язки
особисті зв'язки
icon
ЗВ’ЯЗКИ з юридичними особами
Iм’я Тип зв’язку Код
Власник 6167072123
icon
Досьє:

Наталія Лавренюк є цивільною дружиною народного депутата від "Опозиційної платформи – За життя" Тараса Козака. Як з'ясували журналісти програми "Схеми: корупція в деталях" (спільний проект Радіо Свобода і телеканалу "UA:Перший"), Лавренюк постійно супроводжує народного депутата в закордонних відрядженнях щонайменше з 2005-го року. Вони разом мандрували до Росії та Європи літаками, автобусами й машинами. Спільних перельотів протягом 10 років нараховується понад 100. Це Париж, Ніцца, Флоренція, Рим, Лондон, Цюрих, різні курортні острови.

У вересні 2018 року Лавренюк прилітала до Києва в компанії бізнесмена Нісана Моісеєва, а також Козака. Літаком, який здійснював рейс користується Козак. Крім того, Лавренюк виявилась матір'ю дитини Козака, що підтвердив він сам. Однак, ні дитину, ні Лавренюк депутат в декларацію не вносив.

За інформацією "Схем", Лавренюк у березні 2015 року отримала паспорт громадянки Російської Федерації.

Уродженка Львова з українським і російським паспортами Лавренюк володіє 25% часткою в компанії "НЗНП Трейд", яка бурить нафтові свердловини в Ханти-Мансійському автономному окрузі Росії. 

Дружина народного депутата від "Опозиційної платформи – За життя" Віктора Медведчука Оксана Марченко контролює в цій компанії 61%. Це – частка кіпрської компанії Ventolor Holding LTD, якою одноосібно володіє українська телеведуча через фірму TUMILLON INVESTMENTS LTD. Більше того, обидві бізнес-леді збільшили свої частки в компанії за рік з 50,1 та 14,9%, відповідно.  

В Україні Лавренюк володіє приватним підприємством "Лілія", яке, згідно з даними джерел "Схем" у податковій, не приносить їй доходів.

Також Лавренюк належить 381 квадратний метр нежитлових приміщень і 10 квартир за адресою Князя Романа, 22 у Львові. Тут розташований готель "Швейцарський". Він об'єднує дві будівлі: Князя Романа, 22 і 20, де розміщуються вхід і рецепція. Загалом Лавренюк належать 1244 квадратні метри цього готельного комплексу.

У Києві жінка також має житлову площу у будинку на проспекті Лобановського. У 2016 році вона стала власницею квартири на 96 квадратних метрів. В 2018 році Лавренюк купила однокімнатну квартиру в новобудові на Оболоні за більш як мільйон гривень.

Крім 12 квартир в Україні, відповідно до реєстру речових прав, Наталія Лавренюк володіє і десятьма земельними ділянками. Дві з них – у селі Осещина Вишгородського району на Київщині, на березі Дніпра, де у Лавренюк 0,35 гектара землі. А в селі Тарасівка під Києвом у Наталії Лавренюк ще вісім земельних ділянок – практично у лісі. Шість із них жінка купила у 2018 році. Відповідно до копій договорів купівлі-продажу, вони обійшлися їй у трохи більше, ніж мільйон 140 тисяч гривень. Найбільшу ділянку Лавренюк отримала в 2010-му – у подарунок.

Територія цих восьми ділянок огороджена суцільним парканом, на ній уже є будівля, схожа на гараж, а поміж сосен працівники завершують зводити будинок.

Сукупно за останні 14 років офіційні доходи Лавренюк склали близько 5 мільйонів гривень, яких не вистачило б на придбання такої кількості нерухомого майна.

Детальніше на відео:


icon
ДОКУМЕНТИ
інші варіації імені

Lavrenyuk Nataliya Nikolaevna

Лавренюк Наталия Николаевна

Lavrenyuk Nataliya Mȳkolayivna

Lavreniouk Nataliia Mykolaïvna

Lavrenjuk Natalija Mikolajivna

Lavrenyuk Nataliya Mykolayivna

Lavreniuk Natalia Nikolaevna

Lavrenjuk Natal'ja Nikolaevna

Lavrenjuk Natal′ja Nikolaevna

Lawrenjuk Natalija Mykolajiwna

Lavrenjuk Natalija Nikolaevna

Lavreniuc Nataliia Mycolaivna

Lavrenûk Natal′â Nikolaevna

Lavrenûk Nataliâ Nikolaevna

Lavreniuk Nataliia Nikolaevna

Lavrenjuk Natalija Mikolaivna

Lavreniuk Nataliia Mykolaivna

Lavrenyuk Natal'ya Nikolaevna

Lavrenyuk Natalya Nikolaevna

Лавренюк Наталья Николаевна

Lavrenjuk Natalija Mykolayivna

Lavrenûk Natalìâ Mikolaïvna

Lavrenjuk Natalija Mykolajivna