Єрмак Андрій Борисович

Єрмак Андрій Борисович

Категорія Національний публічний діяч
Дата народження
Місце народження м. Київ
Остання посада "УКРОБОРОНПРОМ", Член наглядової ради
icon
ЗВ’ЯЗКИ з фізичними особами
Iм’я Тип зв’язку Перiод
ділові зв'язки 09.03.2004—
особисті зв'язки
особисті зв'язки 2006—
Підтверджено: 12.10.2019 Помічник народного депутата
icon
ЗВ’ЯЗКИ з юридичними особами
Iм’я Тип зв’язку Код
Бенефіціарний власник 30974434
Бенефіціарний власник 30577092
Бенефіціарний власник 38149641
Частка 99.000%
ЄДРПОУ
Бенефіціарний власник 32850654
Частка 50.000%
ЄДРПОУ
icon
Кар'єра:
Період Посада
07.10.2019 — "УКРОБОРОНПРОМ", Член наглядової ради
Підтверджено: Указ президента
21.05.2019 — Адміністрація Президента України, Помічник Президента
Підтверджено: 21.05.2019 УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА №311/2019
icon
Досьє:

Єрмак понад двадцять років займався юридичною практикою після закінчення у 1995 році Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

В 1997 році заснував ТОВ "Міжнародна правнича компанія". За повідомленням різноманітних ЗМІ, вона однією з перших почала системний юридичний супровід телеканалів, теле- і медійних груп, кіно- і телепродакшен компаній, кінодистриб'юторів, мейджорів, перш за все, Інтер Медіа Груп, Disney, Pixar, Universal.

У Верховній Раді V, VI, VIІ скликання Єрмак був помічником депутата від Партії регіонів, борця Ельбруса Тедеєва. Водночас був довіреною особою кандидата на пост президента України Арсенія Яценюка під час виборів 2010 року.

Очолював Асоціацію власників малого бізнесу і малих архітектурних форм (згодом змінювала назву на ГО "Асоціація підприємців м.Києва" та ГО "Спілка підприємців теле та кіноіндустрії").

Єрмак володіє або має частку в більш ніж 20 компаніях з різним напрямком бізнесу: юридичні послуги, охорона, фармацевтика, консалтинг, будівництво і входить в засновники кількох громадських організацій. Компанією "Міжнародна фармацевтична група" Єрмак володіє разом з депутатом від партії "Слуга народу", юристом Андрієм Задорожним.

В останні кілька років Єрмак займався також продюсуванням фільмів в компанії "Гарнет Інтернешнл Медіа Груп"

21 травня 2019 року президент України Володимир Зеленський призначив Єрмака своїм помічником. В ЗМІ його часто називають ключовою людиною на російському й американському напрямку та "головним перемовником Зеленського".

Єрмак став одним з друзів Зеленського, з якими президент відзначав День Конституції в 2019 році в одному зі столичних ресторанів. Тоді компанію главі держави також склали керівник Офісу президента Андрій Богдан, заступники Богдана Кирило Тимошенко та Юрій Костюк, а також перший помічник президента Сергій Шефір.

Журналісти проєкту "Схеми" виявили, що серед партнерів Єрмака присутній російський вчений та бізнесмен Рахамім Емануїлов, який може виконувати роль посередника для зв'язків з політичною елітою Росії. Зокрема, донедавна вони були партнерами у ТОВ "Медійна група європейського партнерства", яка спеціалізується на виробництві фільмів. Станом на жовтень 2019 року, помічник Зеленського та Рахамім Емануїлов співволодіють частками в ЗАТ "Інтерпромфінанс Україна", яка займається комерційним консультуванням, та ТОВ "М.Є.П".

Відповідно до даних реєстру юридичних осіб Росії, Рахамім Емануїлов є співвласником компанії "Інтерпромторг" у Москві, яка значиться серед засновників "Інтерпромбанку". Раніше сам Емануїлов був заступником голови ради директорів "Інтерпромбанку", яку очолював його партнер по "Інтерпромторгу" й один з найбільших акціонерів банку Віталій Жогін. Серед інших акціонерів "Інтерпромбанку" також впливові росіяни. Зокрема, найбільший пакет акцій належить Валерію Андрійовичу Пономарьову – члену Ради федерації Федеральних зборів Російської Федерації від Камчатського краю.

У 2015 році Фонд боротьби з корупцією Олексія Навального випустив розслідування, в якому розповів про шикарний іспанський маєток доньки Пономарьова в елітному поселенні La Zagaleta, володіння яким перед тим приписували президенту РФ Володимиру Путіну. Зазначалося, що на території вирощують ексклюзивний виноград, там є вертолітний майданчик та гараж, на якому можуть розміститися 22 транспортні засоби.

Ще одним з акціонерів та членів ради директорів "Інтерпромбанку" станом на жовтень 2019 року був зять першого заступника керівника апарату уряду Російської Федерації Сергія Приходька Іван Садчіков. Приходько за президентства Путіна кілька разів змінив декілька впливових посад: від помічника президента, до заступника голови уряду РФ.

За словами журналіста-розслідувача російського видання Meduza Івана Голунова, "Інтерпромбанк" є ключовим банком для спільноти гірських євреїв(представником якої є Емануїлов), які контролюють багато нерухомості в Москві. Успіх "Інтерпромбанку" прийнято пов'язувати зі ще одним членом спільноти гірських євреїв та однокурсником Путіна – Ільгамом Рагімовим. За словами Голунова, Рагімов донедавна входив до ради директорів банку, як і ще один однокурсник та студентський товариш Путіна Микола Єгоров. Крім того, станом на жовтень 2019 року він значився акціонером "Інтерпромбанку".

Детальніше у відео:

7 жовтня 2019 року Зеленський своїм указом ввів Єрмака до наглядової ради державного концерну "Укроборонпром".

icon
ДОКУМЕНТИ
інші варіації імені

Êrmak Andrìj Borisovič

Yermac Andrii Borysovych

Yermak Andrii Borysovych

Jermak Andrij Borisovich

Jermak Andrij Borysovyč

Ermak Andrej Borisovič

Ermak Andrey Borisovich

Yermak Andrij Borysovych

Ermak Andrejj Borisovich

Yermak Andriy Borysovych

Ermak Andrei Borisovich

Ermak Andrej Borisovich

Ермак Андрей Борисович

Iermak Andrii Borysovych

Jermak Andrij Borysowytsch

Iermak Andriy Borysovytch

Jermak Andrij Borisovič

Yermak Andriĭ Borȳsovȳch

Yermak Andrey Borisovich