PEP.org.ua

КОРФ МОРДЕХАЙ ЮДА

КОРФ МОРДЕХАЙ ЮДА

Інші імена Mordechai Korf
Категорія Пов'язана особа
Остання посада ТОВ "ПРОТОН-21", Засновник
Остання зміна профілю: 21 серпня 2019 р.

Досьє:

Корф Мордехай – американський бізнес-партнер Ігоря Коломойського і керівник його численних сталеливарних та феросплавних підприємств у США.

СТАЛЬ. Мордехай Корф був президентом і керівником компанії Optima Acquisitions LLC. Це інвестиційна компанія, зареєстрована в штаті Делавер, який не розкриває бенефіціарів. Корф Мордехай керував цієї фірмою з 2008 року. Компанія Acquisitions є власником іншої американської фірми – Optima Specialty Steel, Inc, яка володіє рядом сталеварних заводів в різних штатах США.

Прізвище Коломойського журналісти і раніше пов’язували із групою компаній Optima, але підтвердилась ця гіпотеза тільки в рамках справи про банкрутство компанії – Optima Specialty Steel, Inc. Так, згідно із матеріалами справи, Мордехаю Корфу, Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову у 2017 році належало по 33% Optima Acquisitions LLC.

 

Наприкінці 2017 року Optima Specialty Steel виконала план реорганізації (банкрутства) і була перейменована у SPECIALTY STEEL WORKS INCORPORATED. Також була змінена агентська компанія і весь керівний склад підприємства.

В офіційному релізі фірма заявила, що продовжуватиме виготовляти і реалізовувати сталеві вироби через свої чотири стовідсоткові дочірні підприємства: Michigan Seamless Tube & Pipe, Niagara LaSalle Corporation, Corey Steel Company і Kentucky Electric Steel.  Кожна із компаній є власником заводу на території США.

Також Корф є президентом  сталеливарного заводу в США, штаті Огайо – Warren Steel Holdings LLC. Формально, підприємство записане на офшорну компанію Halliwel Assets, Inc з Британських Віргінських островів. Але у 2015 році один із власників заводу у судах розкрив імена усіх бенефіціарів.

Завод Warren Steel Holdings LLC.  Огайо. Фото:  Johnny Joo 

Так, згідно із матеріалами справи, завод належить трьом українським олігархам: Вадиму Шульману, Геннадію Боголюбову та Ігорю Коломойському. Останній контролює завод через довірену особу – кіпріота Панікоса Симеу
Ініціатором судів став Вадим Шульман. У 2012 році він запідозрив партнерів у шахрайстві й в ході власного розслідування виявив, що Warren Steel укладає кредитні угоди і договори купівлі-продажу із іншими компаніями Коломойського і Боголюбова на невигідних для заводу умовах. 

ФЕРОСПЛАВИ. Також Корф управляє феросплавним бізнесом Коломойського в США та Грузії.
Комісія з міжнародної торгівлі США (USITC) у 2016 році опублікувала презентацію щодо імпорту силікомарганцю і перелік компаній, підконтрольних Коломойському і Боголюбову, розташованих у США, Грузії та Австралії. 

 Фото з доповіді Комісії з міжнародної торгівлі США (USITC).2016 р.

Зокрема, Мордехай Корф є президентом компаній CC METALS AND ALLOYS LLC, FELMAN TRADING INC, Georgian Manganese LLC та Georgian American Alloys, Inc, що володіють заводами у США та Грузії. 


Зв'язки:

Документи та джерела

Виписки з реєстру компаній

Витяг з юр. сіб щодо компанії ТОВ "ПРОТОН-21"
Georgian Manganese LLC
Витяг щодо OPTIMA FIXED INCOME, LLC
Витяг щодо SMARTDEALS CAPITAL, LLC
витяг щодо Transenergy Usa LLC
витяг щодо FT EUROPE HOLDINGS, INC.
витяг щодо NIAGARA LASALLE CORPORATION 2017
витяг щодо NIAGARA LASALLE CORPORATION 2012
Витяг щодо OPTIMA SPECIALTY STEEL, INC.
Витяг щодо компанії ТОВ "ПЕТРОЛІУМ-ІНВЕСТ"
Витяг щодо компанії CC METALS AND ALLOYS, LLC
Витяг з реєстру щодо FELMAN PRODUCTION, LLC
Витяг з реєстру FELMAN PRODUCTION, LLC
Звіт компанії GEORGIAN AMERICAN ALLOYS INC. 2019
ВИТЯГ ЩОДО УКРАЇНСЬКО-КІПРСЬКО-АМЕРИКАНСЬКОГО ТОВ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "ОПТИМА-СЕРВІС-ЗВ'ЯЗОК"

Рішення суду

Справа про банкрутство OPTIMA SPECIALTY STEEL, INC

Виписки з реєстру нерухомості

Сертифікат щодо компанії WARREN STEEL HOLDINGS, LLC 2014

Звіти

Витяг щодо компанії GEORGIAN AMERICAN ALLOYS INC. 2012
Звіт компанії FELMAN TRADING, INC.2013
Звіт компанії FELMAN TRADING, INC. за 2019
Звіт компанії OPTIMA INTERNATIONAL OF MIAMI за 1996 рік
Звіт компанії OPTIMA INTERNATIONAL OF MIAMI за 2019