КОРФ МОРДЕХАЙ ЮДА

КОРФ МОРДЕХАЙ ЮДА

Інші імена Mordechai Korf
Категорія Пов'язана особа
Дата народження
Має зареєстрований бізнес США
Остання посада ТОВ "ПРОТОН-21", Засновник
icon
ЗВ’ЯЗКИ з фізичними особами
Iм’я Тип зв’язку Перiод


"РОКІТ-М" , Бенефіціарний власник

ділові зв'язки
ділові зв'язки
ділові зв'язки
ділові зв'язки

бізнес партнер по компанії ТОВ "ПРОТОН-21"

ділові зв'язки

бізнес партнери по компанії ТОВ "ПРОТОН-21"

2017—
ділові зв'язки

бізнес партнери по компанії ТОВ "ПРОТОН-21"

2017—
icon
ЗВ’ЯЗКИ з юридичними особами
Iм’я Тип зв’язку Код
Бенефіціарний власник 00152388
Бенефіціарний власник 00152230
Бенефіціарний власник 43476164
Бенефіціарний власник 43477833
Член 230085797
Член L09000002356
Керуючий L17000018491
Член Правління 32067652522
Секретар P18000064630
Бенефіціарний власник 4535237
Номінальний директор F12000000730
Номінальний директор F12000002184
Засновник 24443481
Президент
Президент
Президент
Президент
Секретар
Засновник 31672893
директор 65-0658618
Засновник 21871182
icon
розслiдування
Наші розслідування
Вадим Шульман про суд з Коломойським та роль Приватбанку в схемі відмивання коштів
Ігор Коломойський – український олігарх. Власник медіа, сталеливарних, феросплавних, нафтових і газових активів; елітної нерухомості, морських терміналів, курортів та літаків. Усі ці активи входять в умовну групу "Приват" й нині частково арештовані.

Втім, арешт накладено тільки на ті активи, які напряму записані на мільярдера або задіяні у схемах виведення грошей з Приватбанку. Інші активи завбачливо виведені в офшори або записані на довірених осіб – trusted persons.
Наші розслідування
Trusted persons: хто управляє офшорними активами Ігоря Коломойського
icon
Досьє:

Корф Мордехай – американський бізнес-партнер Ігоря Коломойського і керівник його численних сталеливарних та феросплавних підприємств у США.

СТАЛЬ. Мордехай Корф був президентом і керівником компанії Optima Acquisitions LLC. Це інвестиційна компанія, зареєстрована в штаті Делавер, який не розкриває бенефіціарів. Корф Мордехай керував цієї фірмою з 2008 року. Компанія Acquisitions є власником іншої американської фірми – Optima Specialty Steel, Inc, яка володіє рядом сталеварних заводів в різних штатах США.

Прізвище Коломойського журналісти і раніше пов’язували із групою компаній Optima, але підтвердилась ця гіпотеза тільки в рамках справи про банкрутство компанії – Optima Specialty Steel, Inc. Так, згідно із матеріалами справи, Мордехаю Корфу, Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову у 2017 році належало по 33% Optima Acquisitions LLC.

 

Наприкінці 2017 року Optima Specialty Steel виконала план реорганізації (банкрутства) і була перейменована у SPECIALTY STEEL WORKS INCORPORATED. Також була змінена агентська компанія і весь керівний склад підприємства.

В офіційному релізі фірма заявила, що продовжуватиме виготовляти і реалізовувати сталеві вироби через свої чотири стовідсоткові дочірні підприємства: Michigan Seamless Tube & Pipe, Niagara LaSalle Corporation, Corey Steel Company і Kentucky Electric Steel.  Кожна із компаній є власником заводу на території США.

Також Корф є президентом  сталеливарного заводу в США, штаті Огайо – Warren Steel Holdings LLC. Формально, підприємство записане на офшорну компанію Halliwel Assets, Inc з Британських Віргінських островів. Але у 2015 році один із власників заводу у судах розкрив імена усіх бенефіціарів.

Завод Warren Steel Holdings LLC.  Огайо. Фото:  Johnny Joo 

Так, згідно із матеріалами справи, завод належить трьом українським олігархам: Вадиму Шульману, Геннадію Боголюбову та Ігорю Коломойському. Останній контролює завод через довірену особу – кіпріота Панікоса Симеу
Ініціатором судів став Вадим Шульман. У 2012 році він запідозрив партнерів у шахрайстві й в ході власного розслідування виявив, що Warren Steel укладає кредитні угоди і договори купівлі-продажу із іншими компаніями Коломойського і Боголюбова на невигідних для заводу умовах. 

ФЕРОСПЛАВИ. Також Корф управляє феросплавним бізнесом Коломойського в США та Грузії.
Комісія з міжнародної торгівлі США (USITC) у 2016 році опублікувала презентацію щодо імпорту силікомарганцю і перелік компаній, підконтрольних Коломойському і Боголюбову, розташованих у США, Грузії та Австралії. 

 Фото з доповіді Комісії з міжнародної торгівлі США (USITC).2016 р.

Зокрема, Мордехай Корф є президентом компаній CC METALS AND ALLOYS LLC, FELMAN TRADING INC, Georgian Manganese LLC та Georgian American Alloys, Inc, що володіють заводами у США та Грузії. 


icon
ДОКУМЕНТИ
Виписки з реєстру компаній
Рішення суду
Виписки з реєстру нерухомості
Звіти
Інші документи
інші варіації імені

KORF MORDEKHAĬ YUDA

KORF MORDEKHAJ JUDA

Mordechai Korf

KORF MORDEXAJ JUDA

CORF MORDEKHAI YUDA

KORF MORDEHAJ ÛDA

KORF MORDEKHAI IUDA

KORF MORDEKHAY YUDA

KORF MORDEHAJ JUDA

KORF MORDEKHAI YUDA

KORF MORDECHAJ JUDA

KORF MORDEKHAY IOUDA