PEP.org.ua

Добровольська Олена Ростиславівна

Категорія Пов'язана особа
Остання посада Bogena Ltd, директор, акціонер
Остання зміна профілю: 1 серпня 2019 р.

Досьє:

У липні 2017 року журналісти програми “Наші гроші” зафіксували в яхт-клубі “Прімател” яхту під прапором республіки Мальти із назвою “Bogena Ltd”. Власницею компанії “Bogena Ltd” тоді була , і станом на 30.01.2019, залишається помічниця народного депутата - Олена Добровольська. 

Також Олена Добровольська була і залишається керівником компанії ТОВ “Прімател”, яка володіє яхт-клубом з однойменною назвою. Єдиним засновником ТОВ “Прімател” у червні 2017 року був інший помічник нардепа Сергія Скуратовського - МОТРИЧ БОГДАН ІГОРОВИЧ.  Мотрич зареєстрований у одній квартирі із дружиною нардепа - Людмилою Скуратовською.

Також Олена Добровольська у 2014 році була керівником компанії “Укрполіскорм”, яка належала дружині нардепа Сергія Скуратовського - Людмилі. У 2014 році “Укрполіскорм” отримав дозвіл на виконання будівельних робіт - будівництво нового житлового комплексу “Софія Київська”. Генеральний підрядник будівництва - ТОВ "ВЕКТОР XXI". Співзасновником "ВЕКТОРа", на той момент, станом на 9.12.2014 р, був сам Сергій Скуратовський.  Але в декларації народного депутата не вказана ані його компанія, ані компанія дружини. 

У 2016-2017 роках Міністерство оборони України уклало договір щодо купівлі у житловому комплексі “Софія Київська” 131 квартири для військовослужбовців Збройних Сил України на 127,4 млн грн.

Зв'язки: