photo

Добровольська Олена Ростиславівна

Категорія Пов'язана особа
Остання посада Bogena Ltd, директор, акціонер
icon
ЗВ’ЯЗКИ з фізичними особами
icon
ЗВ’ЯЗКИ з юридичними особами
icon
розслiдування
Згідно з даними офіційного реєстру республіки Мальта, народний депутат від “Радикальної партії Олега Ляшка” Сергій Скуратовський у 2015-2016 роках був єдиним власником мальтійської компанії “Bogena Ltd”. У декларації нардепа за 2015-2016 роки фірма відсутня. Про це повідомляє проект Центру протидії корупції Pep.org.ua.
Наші розслідування
Нардеп із партії Ляшка протягом двох років не декларував мальтійську компанію, яку згодом переписав на помічницю
icon
Досьє:

У липні 2017 року журналісти програми “Наші гроші” зафіксували в яхт-клубі “Прімател” яхту під прапором республіки Мальти із назвою “Bogena Ltd”. Власницею компанії “Bogena Ltd” тоді була , і станом на 30.01.2019, залишається помічниця народного депутата - Олена Добровольська. 

Також Олена Добровольська була і залишається керівником компанії ТОВ “Прімател”, яка володіє яхт-клубом з однойменною назвою. Єдиним засновником ТОВ “Прімател” у червні 2017 року був інший помічник нардепа Сергія Скуратовського - МОТРИЧ БОГДАН ІГОРОВИЧ.  Мотрич зареєстрований у одній квартирі із дружиною нардепа - Людмилою Скуратовською.

Також Олена Добровольська у 2014 році була керівником компанії “Укрполіскорм”, яка належала дружині нардепа Сергія Скуратовського - Людмилі. У 2014 році “Укрполіскорм” отримав дозвіл на виконання будівельних робіт - будівництво нового житлового комплексу “Софія Київська”. Генеральний підрядник будівництва - ТОВ "ВЕКТОР XXI". Співзасновником "ВЕКТОРа", на той момент, станом на 9.12.2014 р, був сам Сергій Скуратовський.  Але в декларації народного депутата не вказана ані його компанія, ані компанія дружини. 

У 2016-2017 роках Міністерство оборони України уклало договір щодо купівлі у житловому комплексі “Софія Київська” 131 квартири для військовослужбовців Збройних Сил України на 127,4 млн грн.

icon
ДОКУМЕНТИ
інші варіації імені

Добровольская Елена Ростиславовна

Dobrovol's'ka Olena Rostislavivna

Dobrovolska Olena Rostyslavivna

Dobrowolska Olena Rostyslawiwna

Dobrovol's'ca Olena Rostyslavivna

Dobrovolʹsʹka Olena Rostyslavivna

Dobrovol'skaja Elena Rostislavovna

Dobrovolskaya Elena Rostislavovna

Dobrovol'skaya Yelena Rostislavovna

Dobrovol'skaya Elena Rostislavovna

Dobrovol′s′ka Olena Rostislavìvna

Dobrovol′skaâ Elena Rostislavovna

Dobrovol′skaja Elena Rostislavovna

Dobrovolska Olena Rostȳslavivna

Dobrovolskaia Elena Rostislavovna

Dobrovol's'ka Olena Rostyslavivna