PEP.org.ua

Миндаугас Бакас

Категорія Національний публічний діяч
Дата народження 1975
Остання посада ПАТ "РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР", Член наглядової ради
Дата звільнення 30.06.2018
Остання зміна профілю: 1 серпня 2019 р.

Кар'єра:

  • 01.04.2016
    до 30.09.2017
    ПАТ "НДУ", Голова правління
  • 01.01.2016
    до 30.06.2018
    ПАТ "РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР", Член наглядової ради

Зв'язки: