PEP.org.ua

Чорний Віктор Іванович

Чорний Віктор Іванович

Категорія Пов'язана особа
Дата народження 06.04.1968
Громадянство Україна
Остання зміна профілю: 13 серпня 2019 р.

Досьє:

народився 6 квiтня 1968 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Детективна охоронна компанія "Шторм", член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Києві, судимість відсутня

Чорний Віктор Іванович в 2015 році балотувався на посаду Київського міського голови від партії "Право народу". Як місце роботи вказав Товариство з обмеженою відповідальністю "Детективна охоронна компанія "Сварог". В 2016 році детективна охоронна компанія "Сварог" була перейменована в ТОВ "Детективна охоронна компанія "Шторм" (39714982). Чорний є керівником та власником 35% цього підприємства.

Саме на ТОВ "Детективна охоронна компанія "Шторм" були зареєстровані автомобілі з кортежу українського політика Віктора Медведчука в інциденті з перешкоджанням роботи журналістів під час зйомки прильоту Медведчука в аеропорту "Жуляни" у листопані 2017 року. 

Крім того, за інформацією ЗМІ, Чорний є віце-президентом Федерації бойового самбо України, почесним Президентом якого є Віктор Медведчук. 

Зв'язки: