photo

Бабич Анна Валеріївна

Категорія Член сім'ї
Громадянин(-ка) Україна
Остання посада АО "ЮРИДИЧНА ФІРМА "ЕКВО", Бенефіціарний власник
icon
ЗВ’ЯЗКИ з фізичними особами
Iм’я Тип зв’язку Перiод


Адміністрація Президента України, Заступник Глави Адміністрації Президента України

особи, які спільно проживають
Підтверджено: 22.05.2018 Інформація ЗМІ
icon
ЗВ’ЯЗКИ з юридичними особами
Iм’я Тип зв’язку Код
Бенефіціарний власник 40832624
Підтверджено: 22.05.2018 Інформація реєстру
icon
Досьє:

За інформацією ЗМІ, Анна Бабич мешкає разом із цивільним чоловіком, заступником глави Адміністрації президента України Олексієм Філатовим та їх спільною дитиною. Натомість у декларації Філатова відсутня згадка про сина та цивільну дружину.

До 2014 року Бабич та Філатов були партнерами юридичної фірми “Василь Кисіль та партнери”. Вони обоє супроводжували продаж медіахолдингу UMH Group бізнесмена Бориса Ложкіна Сергію Курченку.

За інформацією ЗМІ, 24 липня 2014 року Бабич разом з Юлією Кирпою, Денисом Лисенком, Олександром Мамунею і Марією Ніжнік вийшли зі складу юридичної фірми “Василь Кисіль та партнери” та створили АО "ЮРИДИЧНА ФІРМА "ЕКВО" (“AEQUO”).

Після створення фірма отримала субпідряд на консультування стосовно спору НАК “Нафтогазу” з російським “Газпромом”. Де-юре її залучила для консультацій норвезька компанія “Wikborg Rein”, яка уклала контракт з “Нафтогазом” за безконкурсною процедурою. На той час юридичний департамент “Нафтогазу” вже очолював ще один колишній партнер з “Василь Кисіль та партнери”, юрист Ярослав Теклюк.

За чотири роки “Нафтогаз” сплатив “Wikborg Rein” 25 млн євро. Її український консультант  міг отримати до 5% від загальної суми контракту.

У квітні 2018 організація The Legal 500 поставила “AEQUO” на перше місце серед українських фірм на ринку злиття та поглинання, згоду на які дає Антимонопольний комітет України. АМКУ очолює однокурсник Філатова Юрій Терентьєв. А першим заступником голови АМКУ працює екс-партнерка фірми “AEQUO” Марія Ніжнік. За інформацією ЗМІ, Ніжнік перебуває в особистих зв'язках із сім'єю Філатова-Бабич (кума).

За повідомленням ЗМІ, з 15 лютого 2018 року детективи Національного антикорупційного бюро здійснюють досудове розслідування за фактом можливого незаконного збагачення Філатова. У рамках розслідування кримінального провадження детективи НАБУ ухвалою Солом'янського районного суду міста Києва отримали доступ до телефону Бабич.

Згідно клопотання НАБУ, у рамках розслідування перевіряються факти того, що Філатов у період 2014-2018 років отримав у власність активи в значному розмірі, законність походження яких не підтверджено доказами, і можливо передав їх своїй сестрі та цивільній дружині.

Зазначається, що Філатов не вніс до декларації свою цивільну дружину Анну Бабич, їхню спільну дитину, а також її майно загальною вартістю 6,51 мільйона гривень. У Бюро вказали, що Бабич є співзасновницею АО "AEQUO", власником автомобіля Porsche Macan 2016 року випуску і має дві квартири в Києві. Згідно даних Державного реєстру актів цивільного стану, Філатов дійсно записаний батьком спільної дитини, а Бабич – матір'ю.

У НАБУ припускають, що активи Бабич могли бути передані Філатовим.

Також детективами був допитаний один зі свідків у цій справі, який розповів про зняття заступником глави АП з депозитного рахунку "Альфа-Банку" його сестри 803,8 тисяч доларів на підставі відповідної судової ухвали. 

У НАБУ припускають, що активи Бабич і гроші з депозиту його сестри належали самому Філатову.

За даними системи "Аркан", також зафіксовано 57 фактів спільного перетину державного кордону України Філатовим і Бабич у різних напрямках у період з 2012 по 2018 рік, в тому числі двічі протягом 2017 року і п'ять разів у 2018 році.

icon
ДОКУМЕНТИ
Виписки з реєстру компаній
інші варіації імені

Babȳch Anna Valeriyivna

Бабич Анна Валерьевна

Babych Anna Valeriyivna

Babich Anna Valer'evna

Babič Anna Valer′evna

Бабич Анна Валериевна

Babych Anna Valeriivna

Babič Anna Valeriivna

Babič Anna Valerievna

Babich Anna Valerevna

Babyč Anna Valerijivna

Babytsch Anna Walerijiwna

Babich Anna Valer'yevna

Babytch Anna Valeriïvna

Babič Anna Valerìïvna

Babich Anna Valerievna

Babich Anna Valerijivna

Babich Anna Valer′evna