Красильникова Ярослава Володимирівна

Красильникова Ярослава Володимирівна

Категорія Член сім'ї
Дата народження
Остання посада Atlanta Real Estate, Засновник
icon
ЗВ’ЯЗКИ з фізичними особами
icon
ЗВ’ЯЗКИ з юридичними особами
icon
Кримінальні провадження та санкції:

За даними досудового розслідування (кримінальне провадження № 42017000000002632 від 15.08.17), Ярослава Красильникова за участю AT "Ощадбанк", компанії ТОВ "Інвестиційна компанія "Травіан" і двох громадян Литовської республіки, використовуючи схему купівлі-продажу цінних паперів (казначейських зобов'язань) за штучно оформленими договорами, за період травень - вересень 2013 року "легалізувала грошові кошти, одержані колишнім головою Вищого господарського суду Віктором Татьковим від вчинення суспільно небезпечних протиправних діянь, у розмірі 80 млн грн". 

icon
Досьє:

За повідомленнями ЗМІ, Ярослава Красильникова була співмешканкою колишнього голови Вищого господарського суду України Віктора Татькова. Красильникова покинула Україну разом із Татьковим після пред'явлення останньому підозри у вчиненні злочинів, передбачених передбачених ч.2,ст.376 (Втручання в діяльність судових органів),  ч.2, ст.1-376 (Незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду) і поселилася у Відні. За інформацією ЗМІ, в столиці Австрії разом з Красильниковою мешкає і Татьков. За цією ж адресою на Peter-Jordan-Straße також зареєстрована фірма Atlanta Real Estate, де Красильникова значиться єдиним власником. 

Ярослава Красильникова є співвласницею часток у статутному капіталі ряду підприємств: ТОВ АГРОФІРМА "НИВА"ТОВ "АКАЦІЯ - 2008",  ТОВ "СХІДНА КОМПАНІЯ РОЗВИТКУ"ТОВ "КАБО ІНТЕРПАРЕС",  ТОВ "ЕКСЕКВО"ТОВ "ДРІМВУД"ТОВ "ЕСТАРС"ТОВ "МУЛЬТИКОМПЛЕКС"ТОВ "ПРЕМІУМ КОМПЛЕКС"ТОВ "ГЛОРІЯ-2012". Іншим співвласником усіх перелічених підприємств (прямо чи опосередковано через інших юридичних осіб) є Ємельянова Світлана Геннадіївна - колишня дружина судді Вищого господарського суду України Артура Ємельянова. Артуру Ємельянову пред'явлено підозру у тому ж кримінальному провадженні, що і Татькову. 

Також на Ярославу Красильникову в Україні записані 23 об’єкти нерухомості. Згідно з даними реєстру, до 2010-го Красильникова володіла двокімнатною квартирою і паркувальним місцем у Донецьку, а починаючи з 2010 року, коли Татьков перебрався до Києва, щоб очолити Вищий господарський суд України, у неї з’являється три квартири, два паркувальних місця та будинок у Донецьку, а також квартира у Криму (в Алушті). Ще через рік – у 2011-му – квартира у Києві, а у 2012 році – ще чотири квартири та паркомісця у Донецьку.

icon
ДОКУМЕНТИ
інші варіації імені

Krasylʹnykova Jaroslava Volodymyrivna

Crasyl'nycova Yaroslava Volodymyrivna

Krasylnykova Yaroslava Volodymyrivna

Krasylnykowa Jaroslawa Wolodymyriwna

Krasil′nikova Jaroslava Vladimirovna

Krasil'nikova Jaroslava Volodimirivna

Krasylnykova Iaroslava Volodymyrivna

Krasil'nikova Yaroslava Vladimirovna

Krasil′nikova Âroslava Vladimirovna

Krasyl'nykova Yaroslava Volodymyrivna

Krasil′nikova Âroslava Volodimirìvna

Krasilnikova Iaroslava Vladimirovna

Krasil'nikova Jaroslava Vladimirovna

Krasyl'nykova Jaroslava Volodymyrivna

Красильникова Ярослава Владимировна

Krasilnikova Yaroslava Vladimirovna

Krasȳlnȳkova Yaroslava Volodȳmȳrivna