PEP.org.ua

Тахтай Андрій Володимирович

Категорія Національний публічний діяч
Дата народження 01.01.1978
Остання посада АТ "УКРСПЕЦТРАНСГАЗ", Член ревізійної комісії
Дата звільнення 30.09.2017
Остання зміна профілю: 16 жовтня 2019 р.

Кар'єра:

  • 01.04.2017
    до 30.06.2017
  • 22.03.2016
    до 31.12.2016
    ПАТ "УКРТРАНСГАЗ", Член ревізійної комісії
  • 17.03.2015
    до 31.12.2016
    АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ", Член ревізійної комісії
  • 25.12.2012
    до 17.03.2015
    АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ", Голова ревізійної комісії
  • 01.01.2012
    до 30.09.2017
    АТ "УКРСПЕЦТРАНСГАЗ", Член ревізійної комісії

Зв'язки: