photo

Бриль Валєрія Костянтинівна

Категорія Член сім'ї
icon
Досьє:

Як встановило слідство, голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль зі своєю дружиною та трьома доньками побували на відпочинку у Туреччині, Італії, Німеччині, Франції, Греції, Ізраїлі та інших країнах, де зупинялися у дороговартісних готелях. Зазначається, що вартість послуг однієї із авіакомпаній, яка здійснювала авіаперевезення сім'ї у 2016 році, склала більше 41 700 доларів.

Також слідчі НАБУ підозрюють, що очільник Запорізької області з дружиною і трьома дітьми є членами кінного клубу “Butenko Stable”, вартість членства в якому для дорослої людини становить 35 000 грн, а для однієї дитини 25 000 грн. (не включаючи послуги тренування з інструктором). Проте у розділі про видатки ці витрати теж не відображені. У той же час, досудовим розслідуванням встановлено, що Бриль, займаючи посаду голови Запорізької ОДА, отримує річний дохід у розмірі близько 10 000 доларів.

Окрім того, доньки Бриля навчаються у приватній школі Києва, вартість навчання за рік в якій становить 10 000 доларів за одну дитину. Відомості про вищевказані видатки так само відсутні у декларації очільника Запорізької області за 2016 рік.

інші варіації імені

Bryl' Valieriia Costiantynivna

Bryl' Valyeriya Kostyantynivna

Brȳl Valyeriya Kostyantȳnivna

Bryl Waljerija Kostjantyniwna

Bril' Valjerija Kostjantinivna

Bryl Valieriia Kostiantynivna

Bryl' Valyerija Kostjantynivna

Bryl' Valieriia Kostiantynivna

Bril′ Valêrìâ Kostântinìvna

Brylʹ Valjerija Kostjantynivna