photo

Бриль Майя Петрівна

Категорія Член сім'ї
Остання посада ТОВ "МИСЛИВСЬКІ СТЕЖКИ", Власність
icon
ЗВ’ЯЗКИ з фізичними особами
icon
ЗВ’ЯЗКИ з юридичними особами
Iм’я Тип зв’язку Код
Бенефіціарний власник 32393573
Власність 31604378
Власність 38368013
Бенефіціарний власник 38368013
Бенефіціарний власник 31604378
icon
Кримінальні провадження та санкції:

Національне антикорупційне бюро України розслідує (розслідувало) кримінальне провадження №52017000000000068 від 26.01.2017 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України (Декларування недостовірної інформації).

Справа стосується невказання Констянтином Брилем в своїй електронній декларації за 2016 рік частини інформації про свої статки. Констянтин Бриль не вказав в декларації, що він має право на управління майном, що належить його батьку та тестю (батьку Бриль Майї Петрівни). Також було встановлено, що Констянтин Бриль користується автомобілями, що відсутні в його декларації:  Mercedes-Benz G 63 AMG, 2014 року випуску; Mercedes-Benz SLK 200, 2008 року випуску; Mercedes-Benz S 500, 2009 року випуску; Mercedes-Benz Viano, 2012 року випуску; Land Rover 2013 року випуску.

Також в декларації не була відображена частина майна, що належить Бриль Майї Петрівні - два елінги в Алушті (Крим), однокімнатна квартира площею 32,9 кв. м під Києвом, гараж, машиномісце в паркінгу.

icon
Досьє:

Бриль Майя Петрівна - дружина Голови Запорізької обласної державної адміністрації Бриля Констянтина Івановича (станом на травень 2018 року).

Констянтин Бриль є співзасновником та керівником ГО "КОГО "З ВІРОЮ В УКРАЇНУ", що зареєстроване у Переяслав-Хмельницькому. Іншим Співзасновником ГО "КОГО "З ВІРОЮ В УКРАЇНУ" є Радевич Віталій Федорович.

Той же Радевич Віталій Федорович є керівником ТОВ "МИСЛИВСЬКІ СТЕЖКИ", частка 22,6 % у статуному капіталі якого належить дружині Бриля - Бриль Майї Петрівні.

В лютому 2004 року Київська обласна рада надала в користування на 25 років ТОВ "МИСЛИВСЬКІ СТЕЖКИ" 49 тис. гектарів угідь у Вишгородському районі Київській області. ТОВ "МИСЛИВСЬКІ СТЕЖКИ" уклало з Київським державним лісогосподарським об’єднанням «Київліс» договір про умови ведення мисливського господарства на цих угіддях. У подальшому цей договір двічі переукладався – в 2007 та 2013 роках.

В 2016 році прокуратура звернулася до суду з позовом про визнання незаконним та скасування рішення Київської облради, визнання недійсним договору про оренду угідь. Причина – не всі власники угідь надали свою згоду на передачу угідь в користування.

Суд першої інстанці підтвердив, що листи низки сільрад Вишгородського району, які б підтверджували їх згоду надати угіддя в користування "Мисливським стежкам", відсутні. А ще в деяких сільрадах порушений порядок надання згоди. Тому суд погодився, що рішення Київської облради про надання "Мисливським стежкам" угідь є незаконним. Але позов відхилив через пропущення позовної давності.

15.11.2017 року Вищий господарський суд України в касаційній інстанції повернув справу на новий розгляд.

Цікаво, що у Вишгородському районі Київської області зареєстроване ТОВ "Мисливські стежки ІІ" (ЄДРПОУ 35783722). Керівником ТОВ "Мисливські стежки ІІ" є Бузяк Олег Анатолійович, він також має право підпису в ТОВ "Мисливські Стежки". 

Як встановило слідство, голова Запорізької ОДА зі своєю дружиною та трьома доньками побували на відпочинку у Туреччині, Італії, Німеччині, Франції, Греції, Ізраїлі та інших країнах, де зупинялися у дороговартісних готелях. Зазначається, що вартість послуг однієї із авіакомпаній, яка здійснювала авіаперевезення сім'ї у 2016 році, склала більше 41 700 доларів.

Також слідчі НАБУ підозрюють, що очільник Запорізької області з дружиною і трьома дітьми є членами кінного клубу “Butenko Stable”, вартість членства в якому для дорослої людини становить 35 000 грн, а для однієї дитини 25 000 грн. (не включаючи послуги тренування з інструктором). Проте у розділі про видатки ці витрати теж не відображені. У той же час, досудовим розслідуванням встановлено, що Бриль, займаючи посаду голови Запорізької ОДА, отримує річний дохід у розмірі близько 10 000 доларів.

Окрім того, доньки Бриля навчаються у приватній школі Києва, вартість навчання за рік в якій становить 10 000 доларів за одну дитину. Відомості про вищевказані видатки так само відсутні у декларації очільника Запорізької області за 2016 рік.

icon
Банківські рахунки:
Банк ЄДРПОУ Статус
14360570 Клієнт банку
00032129 Клієнт банку
icon
ДОКУМЕНТИ
Виписки з реєстру компаній
інші варіації імені

Bryl' Majja Petrivna

Bryl′ Majjja Petrovna

Bry'l' Majya Petrovna

Bril' Majja Petrivna

Bryl Maiia Petrivna

Bryl Maiia Petrovna

Bryl' Mayya Petrivna

Brȳl Maĭya Petrivna

Brylʹ Majja Petrivna

Брыль Майя Петровна

Bril′ Majâ Petrìvna

Bryl' Majja Petrovna

Bryl Mayia Petrivna

Bryl′ Majâ Petrovna

Bryl Majja Petriwna

Bryl' Maiia Petrivna

Bryl' Mayya Petrovna

Bryl Mayya Petrovna