Каськів Владислав Володимирович

Каськів Владислав Володимирович

Категорія Національний публічний діяч
Дата народження
Остання посада Ozario Holdings GmbH , Керівник
icon
ЗВ’ЯЗКИ з фізичними особами
Iм’я Тип зв’язку Перiод
ділові зв'язки
icon
ЗВ’ЯЗКИ з юридичними особами
Iм’я Тип зв’язку Код
Клієнт HE134010
Власник HE339734
Підтверджено: 31.03.2016 TARMAX LIMITEDКаськів
icon
Кримінальні провадження та санкції:

Екс-глава Держагенції з інвестицій часів Януковича Владислав Каськів оголошений в розшук.

icon
Кар'єра:
icon
Досьє:

ПІДПИСАВ СХЕМУ У 1 СПРАВІ, НА ЯКІЙ ПИЛЯЛИ 400 000 000 ГРН. Детальніше про схему, яку застосовували підлеглі Каськіва, повідомляється в статті, опублікованій в газеті “Дзеркало тижня”. Зокрема, журналісти звернули увагу на те, що у лютому 2015 року Держагентство з інвестицій та управління національними проектами подало до суду на “Повітряний експрес” з вимогою розірвати депозитний договір, мовляв, останні без відома колег перевели гроші держпідприємства на депозит.

На думку журналістів Юрія Ніколова і Олекси Шалайського, за всіма ознаками суд провели не для того, щоб знайти істину, а щоб зацементувати фінансові зобов’язання. Держава довірила свої гроші ТОВ “Сапфір фінанс”, яка з’явилася наприкінці 2013 року, у травні 2014-го отримала ліцензію НКЦПФР на провадження кредитної діяльності і вже через півроку зняла гроші з Держінвестпроекту, пообіцявши тому 22% річних.

Кінцевим власником фірми виявився юрист Іван Радик, фахівець з питань закриття проблемних підприємств. Документи, що потрапили до редакції, показали ціну питання – 82 млн грн. Мало того, виявилося, що тоді ж таки, в грудні, “Повітряний експрес” поклав на депозит ще 25 млн. Тільки не в “Сапфір”, а в Профін банк. Цікаво, що у грудні, коли держава давала гроші, Нацбанк перевірив Профін банк. Проте у січні 2015 року банк луснув разом з усіма депозитами.

Суд визнав депозитний договір між держпідприємством і ТОВ “Сапфір фінанс” законним. З боку “Повітряного експреса” його підписав тимчасовий виконувач обов’язків директора Геннадій Дьяченко. Причому отримав він цю посаду з правом підпису в листопаді 2014 року, у грудні все підписав і після цього розпрощався з посадою.

Прізвище Дьяченка згадується у справі про купівлю в травні 2014 році “Повітряним експресом” кількох ділянок землі під будівництво залізничної гілки між Києвом та аеропортом “Бориспіль”. Згідно з наявними документами, “Повітряний експрес” зумів купити три ділянки біля Великої Олександрівки Бориспільського району загальною площею 7,7 га за 46,29 млн грн.

ЗМІ пишуть, що покупка виявилася як безглуздою, так і дорогою. По-перше, кінцевим продавцем стала фізична особа з севастопольською пропискою. По-друге, у процесі переходу цих ділянок з рук у руки земля подорожчала в 20 разів. Якщо 2013 року, перебуваючи у приватній власності, оцінка землі становила 2 млн грн, то вже під продаж держпідприємству було проведено нову оцінку, яка й становила 46 млн.

Журналісти впевнені, що держава викинула 46 млн на вітер, бо ніхто електрички в аеропорт Бориспіль не будуватиме. Зокрема, нещодавно чиновники заявляли про те, що доцільно побудувати залізничну гілку під землею.

icon
ДОКУМЕНТИ
інші варіації імені

Kas'kiv Vladislav Volodimirovič

Каськив Владислав Владимирович

Kasʹkiv Vladyslav Volodymyrovyč

Kaskiw Wladyslaw Wolodymyrowytsch

Kas′kiv Vladislav Vladimirovich

Kas'kiv Vladyslav Volodymyrovych

Kaskiv Vladislav Vladimirovich

Cas'civ Vladyslav Volodymyrovych

Kas'kiv Vladislav Vladimirovich

Kaskiv Vladyslav Volodymyrovytch

Kas'kiv Vladislav Volodimirovich

Kas′kìv Vladislav Volodimirovič

Kas′kiv Vladislav Vladimirovič

Kaskiv Vladȳslav Volodȳmȳrovȳch

Kaskiv Vladyslav Volodymyrovych