Юдківська Ганна Юріївна

Юдківська Ганна Юріївна

Категорія Член сім'ї
Дата народження
icon
Досьє:

У квітні 2010 року Ганна Юдківська обрана Парламентською асамблею Ради Європи суддею Європейського суду з прав людини від України.

Саме на час виконання нею обов'язків судді ЄСПЛ там було прийнято рішення стосовно ТОВ "Золотий мандарин ойл", який, за повідомленнями ЗМІ, перед отриманням із держбюджету 54 млн грн боргу "Київенерго"  консультувала помічниця чоловіка Юдківської, нардепа Георгія Логвинського Марія Швець

Згідно матеріалів досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 52017000000000361 від 31.05.2017, 29.01.2015 року ЄСПЛ надіслав до Урядового уповноваженого Європейського суду з прав людини лист, в якому просив останнього висловити позицію Уряду України щодо 5 000 справ, які перебувають на розгляді ЄСПЛ про невиконання судових рішень, зокрема, й щодо справи за заявою ТОВ "Золотий мандарин ойл" до України про виконання рішення суду від 21.04.2009 року у справі № 41/207.

21.07.2015 року до Урядового уповноваженого Європейського суду з прав людини надійшов лист представника ТОВ "Золотий мандарин ойл", у якому останній звертався з пропозицією мирного врегулювання спору.

У відповідь на цей лист 22.07.2015 року Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини прийняв Декларацію про мирне врегулювання спору, в якій одноособово від імені Уряду України взяв зобов'язання сплатити протягом 3-х місяців з моменту вирішення ЄСПЛ справи суму позовних вимог ТОВ "Золотий мандарин ойл" та в цей же день направив її до ЄСПЛ з проханням врахувати зміст викладеного при прийнятті судом відповідного рішення. Вже наступного дня - 23.07.2015 року уповноваженим секретарем 5 секції ЄСПЛ M.Blasko підготовлено відповідь на даний лист.

При цьому, 20.10.2015 року рішенням ЄСПЛ справу за зверненням ТОВ "Золотий мандарин ойл" до України знято з реєстру справ у зв'язку з "мирним врегулюванням спору" згідно декларації від 22.07.2015 року та зобов'язано Уряд України сплатити заборгованість на користь ТОВ "Золотий мандарин ойл".

icon
Банківські рахунки:
Банк ЄДРПОУ Статус
Клієнт банку
інші варіації імені

Юдкивская Анна Юриевна

Ûdkìvs′ka Ganna Ûrìïvna

Iudkivskaia Anna Iurevna

Yudkivs'ka Hanna Yuriyivna

Iudkovskaia Anna Iurievna

Judkivskaja Anna Jur'evna

Judkivs'ka Ganna Jurijivna

Judkovskaja Anna Jur'evna

Judkivs'ka Ganna Juriivna

Yudkovskaya Anna Yur'evna

Yudkovskaya Anna Yurievna

Judkivsʹka Hanna Jurijivna

Юдковская Анна Юрьевна

Ioudkivska Hanna Iouriïvna

Yudkivska Hanna Yuriyivna

Judkovskaja Anna Jurievna

Yudkovskaya Anna Yur'yevna

Yudkivskaya Anna Yur'yevna

Ûdkivskaâ Anna Ûrievna

Judkivskaja Anna Jurievna

Yudkivs'ka Hanna Yuriivna

Yudcivs'ca Ganna Yuriivna

Judkivskaja Anna Jur′evna

Iudkivska Ganna Iuriivna

Ûdkovskaâ Anna Ûr′evna

Юдковская Анна Юриевна

Ûdkivskaâ Anna Ûr′evna

Yudkivska Hanna Yuriivna

Judkovskaja Anna Jur′evna

Iudkovskaia Anna Iurevna

Юдкивская Анна Юрьевна

Iudkivskaia Anna Iurievna

Judkiwska Hanna Jurijiwna

Ûdkovskaâ Anna Ûrievna

Judkivs'ka Hanna Juriyivna

Yudkivskaya Anna Yurievna

Yudkivskaya Anna Yur'evna