PEP.org.ua

Авакова Інна Дмитрівна

Категорія Член сім'ї
Дата народження 22.01.1965
Остання посада ТОВ "Підстепне сонце", Бенефіціарний власник
Остання зміна профілю: 21 серпня 2019 р.

Досьє:

Дружина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова (на посаді з 27.04.2014 - по сьогодні).

У жовтні 2014 року оформила опціон на викуп у офіційних власників телеканалу «Еспресо ТВ» частки в фірмі «Астра Фінанс», на яку оформлена цифрова ліцензія телеканалу. Про це стало відомо з декларації міністра. Зобов’язання було оцінено у 5,05 млн грн. 

Інна Авакова володіла каналом разом з Арсенієм Яценюком і дружиною народного депутата Миколи Княжицького з партії «Народний фронт» Ларисою. Але 30 грудня 2017 року «Еспресо ТВ» повідомило, що дружина Авакова і Арсеній Яценюк продали свої частки компанії Івана Жеваго - сина олігарха і нардепа Костянтина Жеваго

Згідно з декларацією за 2017 рік, Інна Авакова продала свою частку в ТОВ «Астра Фінанс» за 55,8 млн грн компанії ATMOSPHERE ENTERTAINMENT INC (Нью-Йорк, США).

За даними сайту "Наші гроші", у 2017 році міністр внутрішніх справ Арсен Аваков став власником вілли на узбережжі Середземного моря в Італії.

03.02.2017 року Ferdico S.R.L отримала держакт на право власності на  віллу на вулиці Баттері в італійському муніципалітеті Сан Феліче Чірчео, у регіоні Лаціо, провінція Латина (via delle Batterie, San Felice Circeo, Lazio, Latina, Italy). Компанія  Ferdico S.R.L належить фірмі Авакова Avitalia s.r.l. .

Вілла нараховує 26 кімнат у будівлі площею 566 метрів на першому, другому поверхах та у підвалі. Як зазначають жуналісти, приблизна вартість нерухомості, як показує калькулятор на сайті avvocatoandreani.it, становить близько 774 тис євро.

У коментарі "Українській правді" Арсен Аваков пояснив, що це один із бінес-проектів його дружини. За його словами, йдеться про приміщення під міні-готель, придбане за кредитні кошти і за участю коштів капіталу компанії Avitalia s.r.l.

БІЗНЕС НА "ЗЕЛЕНОМУ" ТАРИФІ В ЕНЕРГЕТИЦІ

У липні 2017 року Котвіцький та дружина міністра внутрішніх справ Інна Авакова зареєстрували ТОВ "Підстепне сонце", яка спеціалізується на виробництві електроенергії. Про це свідчить витяг з Єдиного реєстру юросіб, фізосіб-підприємців та громадських формувань. Спочатку номінальними власниками фірми значились житомиряни Наталія та Олександр Афанасьєви. Компанія була зареєстрована у Миколаєві, пров.Транспортний, 9. Станом на червень 2018 року, цими ж контактними даними користувалися ще декілька компаній Афанасьєвих, які спеціалізувалися на виробництві електроенергії.

Згідно витягу, Котвіцький вніс до статутного капіталу фірми 85 млн грн, а дружина Авакова – 35 млн грн. У березні 2018 року ТОВ "Підстепне сонце" придбало земельну ділянку площею 25,4 га на території Підстепненської сільської ради в Олешківському районі Херсонської області.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) 28 грудня 2018 року видала ТОВ "Підстепне сонце" ліцензію на виробництво електроенергії. Ліцензія була видана на роботу сонячної електростанції потужністю майже 10 мВт.

Пізніше Котвіцькій в коментарі для Bihus.Info розповів, що потужність цієї станції - 25 МВт. Однак не виключив, що розширюватиме цей бізнес.

26 квітня 2019 року НКРЕКП своєю постановою встановила для "Підстепного поля" так званий "зелений" тариф на рівні 456,87 коп/кВт•год.

Зв'язки:

Банківські рахунки:

Banca Popolare del Frusinate , ЄДРПОУ 1781530603
ПАТ"УКРСОЦБАНК" , ЄДРПОУ 00039019
АТ "ОЩАДБАНК" , ЄДРПОУ 00032129
УНІКРЕДИТ БАНК ТЗОВ , ЄДРПОУ 21753123