photo

Клюєва Ірина Анатоліївна

Категорія Член сім'ї
Дата народження
icon
ЗВ’ЯЗКИ з фізичними особами
Iм’я Тип зв’язку Перiод
Україна


Верховна Рада України, Народний депутат України VIIІ скликання

чоловік
icon
Досьє:

Ірина Клюєва є друдиною Сергія Клюєва -  є народного депутата Верховної Ради України VIIІ-V скликань. Наразі Сергій Клюєв  перебуває в розшуку за підозрою у вчиненні злочинів (активне посилання), передбачених статтями статтями 364 ч.2 (Зловживання владою або службовим становищем), ст.191 ч.5 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ст.190 ч.4 (Шахрайство), ст.209 ч.3 (Легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

Ірина Клюєва була членом ради директорів компанії Slav AG, бенефіціарними власниками якої є брати Андрій Клюєв та Сергій Клюєв.

В журналістському розслідуванні 2011 року було з'язовано, що Ірина Клюєва, дружина Сергія Клюєва, проживає в Австрії, за адресою Groissaustraße 12 3001 Tulbingerkogel. Це було вказано в інформації реєстру юридичних осіб Австрії про членів наглядової ради компанії Slav AG. За цією адресою розташована земельна ділянка площею 27 соток та будинок площею 558 метрів, що належать компанії GBM Handels- und Vertretungs GmbH. Адреса та контактний телефон GBM Handels- und Vertretungs GmbH збігалися з адресою та телефоном компаній Slav AG та Activ Solar - іншого підприємства Клюєвих.

Станом на лютий 2018 року GBM Handels- und Vertretungs GmbH продовжує володіти вказаною нерухомістю.  GBM Handels- und Vertretungs GmbH має заборгованість перед Іриною Клюєвою в розмірі 600 000 Євро.

Акціонерами GBM Handels- und  Vertretungs GmbH станом на 2001 рік були Bulinga Ventures LLC та Revaldo Holdings Ltd. Станом на лютий 2018 року акціонерами є той же REVALDO Holdings Ltd. (90,20%) та ARATILIO Investments Ltd. (9,80%).

Цікаво, що за рішенням суду від 05.02.2016 року,  Сергій та Ірина Клюєви розділили майно офіційно набуте ними під час шлюбу, не вимагаючи розірвання шлюбу. Таким, що належить одноособово Сергію Клюєву визнано майно:

- житловий будинок, та 6 земельних ділянок на яких він розташований: площею 1,1198 га., 0,5919 га., 0,45 га., 0,09 га.; 0,3 га., 5,6745 га.

- автомобіль Mersedes-bens S 500L;

- дві квартири та машиномісце;

- цінні папери - акції SLAV AG у кількості 575000 штук загальною вартістю 575 000 євро.

Також постановлено стягнути з Сергія Клюєва на користь Ірини Клюєвої 451 490 250,00 гривень в рахунок компенсації.


інші варіації імені

Kliouieva Iryna Anatoliïvna

Kljueva Irina Anatol'evna

Kljujeva Iryna Anatolijivna

Kljueva Irina Anatol′evna

Kljueva Irina Anatolievna

Klyuyeva Irȳna Anatoliyivna

Klyueva Irina Anatol'evna

Klyueva Irina Anatol'yevna

Klûeva Irina Anatolievna

Kliuieva Iryna Anatoliivna

Kliueva Irina Anatolevna

Klyuyeva Iryna Anatoliyivna

Kljuyeva Iryna Anatoliyivna

Klûêva Ìrina Anatolìïvna

Klûeva Irina Anatol′evna

Cliuieva Iryna Anatoliivna

Kliueva Irina Anatolievna

Kljujewa Iryna Anatolijiwna

Клюева Ирина Анатольевна

Kljujeva Irina Anatolijivna

Kljujeva Irina Anatoliivna

Klyueva Irina Anatolievna

Клюева Ирина Анатолиевна

Kliuieva Irene Anatoliivna