Як отримати дані з Реєстру?

РЕЄСТР НАЦІОНАЛЬНИХ ПУБЛІЧНИХ ДІЯЧІВ УКРАЇНИ — інформаційна база даних, що містить перелік національних публічних діячів та пов'язаних з ними юридичних осіб. 

Пошук даних на сайті є безкоштовним. Жодну частину цих матеріалів не можна відтворювати, використовувати в будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, ксерокопіювальний чи будь-який інший спосіб, без відповідного посилання на цей сайт.

Доступ до відкритого масиву даних здійснюється на платній основі у партнерстві з технічним партнером проекту компанією Data Ocean

Як отримати доступ до Реєстру через Rest API?

Розробникам програмного забезпечення наші партнери надають  доступ до Реєстру через Rest API, отримати дані можна у форматах XML та JSON. 

Крок 1. Реєструємось на сайті https://dp.dataocean.us/

Крок 2. Переходимо на сторінку профілю та знаходимо  токен доступу до API

Крок 3. Використовуємо токен у HTTP-запитах, додавши до запиту заголовок: Authorization: Token <token>


Ендпоінт з реєстром PEP: https://ipa.dataocean.us/api/pep/

GET-параметри:

  • fullname - case-insensitive пошук за повним ім'ям;

  • page_size - кількість записів на одну сторінку;

  • page - сторінка;

  • is_pep - true/false - чи є  ПЕПом.

Наші технічні партнери з Data Ocean можуть налаштувати для Вас доступ через Rest API. Для цього зв’яжіться, будь ласка, з Data Ocean  будь-яким зручним для Вас способом:

 Переглянути документацію: https://ipa.dataocean.us/schema/redoc/

Яка вартість доступу до відкритих даних? 

Залежно від ваших потреб ціноутворення визначається технічними партнерами проекту Data Ocean.  Переглянути деталі наявних тарифних планів можна тут

Для журналістів-розслідувачів та українських державних установ доступ до відкритих даних може бути наданий на пільгових безкоштовних умовах. Обґрунтований запит на такий доступ надсилайте на info@dataocean.us.