photo

Кабінет міністрів України

Категорія Державний орган
Не є окремою юридичною особою
icon
керівництво
Iм’я Посада Власність, % Перiод
Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України 19.06.2020 —
Підтверджено: 23.06.2020 Постанова ВР № 736-IX
член Кабінету Міністрів України - Міністр внутрішніх справ України 04.03.2020 —
Підтверджено: 05.03.2020 Постанова ВР № 516-IX
член Кабінету Міністрів України - Міністр у справах ветеранів 04.03.2020 —
Підтверджено: 05.03.2020 Постанова ВР № 516-IX
член Кабінету Міністрів України - Міністр молоді та спорту України 04.03.2020 —
Підтверджено: 05.03.2020 Постанова ВР № 516-IX
Заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України 28.12.2016 —
Підтверджено: 11.08.2017 Посилання
Заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України 18.01.2017 —
Підтверджено: 11.08.2017 Посилання
член Кабінету Міністрів України - Міністр інфраструктури України 04.03.2020 —
Підтверджено: 05.03.2020 Постанова ВР № 516-IX
член Кабінету Міністрів України - Міністр закордонних справ України 04.03.2020 —
Підтверджено: 05.03.2020 Постанова ВР № 518-IX
член Кабінету Міністрів України - Міністр соціальної політики України 04.03.2020 —
Підтверджено: 05.03.2020 Постанова ВР № 516-IX
член Кабінету Міністрів України - Міністр юстиції України 04.03.2020 —
Підтверджено: 05.03.2020 Постанова ВР № 516-IX
член Кабінету Міністрів України - Міністр фінансів України 30.03.2020 —
Підтверджено: 01.04.2020 Постанова ВР № 549-IX
Міністр Кабінету Міністрів України 04.03.2020 —
Підтверджено: 05.03.2020 Постанова ВР № 516-IX
Член Кабінету Міністрів- Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 17.03.2020 —
Підтверджено: 17.03.2020 Постанова ВР № 537-IX
Заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів 01.07.2020 —
Заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України 27.12.2018 —
член Кабінету Міністрів України - віце-прем’єр-міністр України - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України 04.03.2020 —
Підтверджено: 05.03.2020 Постанова ВР № 516-IX
Член Кабінету Міністрів - Міністр охорони здоров'я України 30.03.2020 —
Підтверджено: 01.04.2020 Постанова ВР № 550-IX
Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України 04.06.2020 —
Підтверджено: 12.06.2020 Рішення ВР № 668-IX
член Кабінету Міністрів України - Міністр оборони України 04.03.2020 —
Підтверджено: 05.03.2020 Постанова ВР № 517-IX
Член Кабінету Міністрів - Міністр культури та інформаційної політики України 04.06.2020 —
Підтверджено: 07.06.2020 Постанова ВР № 669-IX
Віце-прем’єр-міністр України - Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України 16.07.2020 —
Підтверджено: 18.07.2020 Постанова ВР № 802-IX
Віце-прем’єр-міністр України - Міністр цифрової трансформації України 04.03.2020 —
Підтверджено: 05.03.2020 Постанова ВР № 516-IX
Заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України 28.12.2016 —
Підтверджено: 11.08.2017 Посилання
Член Кабінету Міністрів - Міністр розвитку громад та територій України 04.03.2020 —
Підтверджено: 11.03.2020 Постанова ВР № 516-IX
Прем’єр-міністр 04.03.2020 —
Підтверджено: 05.03.2020 Постанова ВР № 515-IX
Державний секретар Кабінету Міністрів 25.06.2020 —
icon
ПОВ’ЯЗАНІ ПУБЛІЧНІ ДІЯЧІ
Iм’я Тип зв’язку Власність, % Перiод
Член Кабінету Міністрів - Міністр охорони здоров'я України 04.03.2020 — 30.03.2020
Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України 19.06.2020 —
Підтверджено: 23.06.2020 Постанова ВР № 736-IX
член Кабінету Міністрів України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України 02.12.2014 — 14.04.2016
член Кабінету Міністрів України - Міністр внутрішніх справ України 29.08.2019 — 04.03.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр внутрішніх справ України 04.03.2020 —
Підтверджено: 05.03.2020 Постанова ВР № 516-IX
член Кабінету Міністрів України - Міністр внутрішніх справ України 27.02.2014 — 14.04.2016
член Кабінету Міністрів України - Міністр внутрішніх справ України 14.04.2016 — 29.08.2019
Підтверджено: 30.08.2019 Постанова ВРУПостанова ВР № 18-IX
Прем'єр-міністр України 13.12.2012 — 28.01.2014
Перший віце-прем'єр-міністр України та в.о. Прем'єр-міністра України 24.12.2012 — 27.02.2014
член Кабінету Міністрів України - Міністр розвитку громад та територій України 29.08.2019 — 04.02.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр у справах ветеранів 04.03.2020 —
Підтверджено: 05.03.2020 Постанова ВР № 516-IX
Державний секретар Кабінету Міністрів України 28.12.2016 — 25.06.2020
Перший заступник міністра Кабінету Міністрів 08.2016 — 12.2016
Підтверджено: 11.08.2017 Посилання
член Кабінету Міністрів України - Міністр культури, молоді та спорту України 29.08.2019 — 04.03.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр Кабінету Міністрів України 02.12.2014 — 14.04.2016
Заступник державного секретаря 17.06.2020 —
член Кабінету Міністрів України - Віце-прем’єр-міністр України 02.12.2014 — 17.09.2015
Підтверджено: 21.09.2017 Посилання
заступник Міністра Кабінету Міністрів України -директор Урядового офісу з питань європейської інтеграції 14.01.2015 — 23.08.2016
Прем’єр-міністр 29.08.2019 — 04.03.2020
заступник Міністра Кабінету Міністрів України 24.12.2014 — 22.04.2016
Підтверджено: 19.03.2019 КМУ зами міністрів.pdf
член Кабінету Міністрів України - Міністр освіти і науки України 15.04.2016 — 29.08.2019
Прем’єр-міністр 14.04.2016 — 29.08.2019
Підтверджено: 30.08.2019 Постанов ВРУПостанова ВР № 18-IX
Заступник Міністра Кабінету Міністрів 09.10.2019 — 10.03.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр молоді та спорту України 04.03.2020 —
Підтверджено: 05.03.2020 Постанова ВР № 516-IX
член Кабінету Міністрів України - Міністр фінансів України 15.04.2016 — 07.06.2018
Заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України 28.12.2016 —
Підтверджено: 11.08.2017 Посилання
Міністр Кабінету Міністрів України 29.08.2019 — 04.03.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр молоді та спорту України 02.12.2014 — 14.04.2016
член Кабінету Міністрів України - Міністр молоді та спорту України 14.04.2016 — 29.08.2019
Підтверджено: 30.08.2019 Постанова ВРУПостанова ВР № 18-IX
заступник міністра Кабінету Міністрів 18.03.2020 — 01.07.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр оборони України 29.08.2019 — 04.03.2020
член Кабінету Міністрів України - Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 02.12.2014 — 14.04.2016
член Кабінету Міністрів України - Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 14.04.2016 — 29.08.2019
член Кабінету Міністрів України - Міністр освіти і науки України 27.02.2014 — 14.04.2016
член Кабінету Міністрів України - Міністр охорони здоров'я України 02.12.2014 — 14.04.2016
член Кабінету Міністрів України - Віце-прем'єр-міністр України 14.04.2016 — 29.08.2019
член Кабінету Міністрів України - Віце-прем'єр-міністр - Міністр культури України 02.12.2014 — 14.04.2016
Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України 14.04.2016 — 29.08.2019
Підтверджено: 29.08.2019 Постанова ВР № 18-IXПостанова ВРУ
Перший віце-прем'єр-міністр України 2003 — 2004
Перший віце-прем'єр-міністр України-Міністр економічного розвитку і торгівлі України 09.12.2010 — 14.02.2012
Перший віце-прем'єр-міністр України 2010 — 09.12.2010
член Кабінету Міністрів України - Міністр закордонних справ України 02.12.2014 — 14.04.2016
член Кабінету Міністрів України - Міністр закордонних справ України 14.04.2016 — 29.08.2019
Підтверджено: 15.04.2016 Постанова ВР № 18-IXПостанова ВРУ
Заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України 18.01.2017 —
Підтверджено: 11.08.2017 Посилання
член Кабінету Міністрів України - Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України 29.08.2019 — 04.03.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр інфраструктури України 29.08.2019 — 04.03.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр інфраструктури України 04.03.2020 —
Підтверджено: 05.03.2020 Постанова ВР № 516-IX
член Кабінету Міністрів України - Перший віце-прем'єр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України 14.04.2016 — 29.08.2019
Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України 29.08.2019 — 04.03.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр закордонних справ України 04.03.2020 —
Підтверджено: 05.03.2020 Постанова ВР № 518-IX
член Кабінету Міністрів України - Міністр аграрної політики та продовольства України 15.04.2016 — 22.11.2018
Заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України 16.03.2017 — 27.12.2018
Заступник Міністра Кабінету Міністрів України. 11.2016 — 03.2017
Віце-прем’єр-міністр України 14.04.2016 — 29.08.2019
Підтверджено: 30.08.2019 Постанова ВР № 18-IXПостанова ВРУ
член Кабінету Міністрів України - Міністр соціальної політики України 04.03.2020 —
Підтверджено: 05.03.2020 Постанова ВР № 516-IX
помічник Прем’єр-міністра України 1998 — 1999
член Кабінету Міністрів України - Міністр юстиції України 29.08.2019 — 04.03.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр юстиції України 04.03.2020 —
Підтверджено: 05.03.2020 Постанова ВР № 516-IX
член Кабінету Міністрів України - Міністр фінансів України 22.11.2018 — 29.08.2019
Підтверджено: 28.11.2018 Постанова ВР № 18-IXПостанова ВРУ
член Кабінету Міністрів України - Міністр фінансів України 29.08.2019 — 04.03.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр фінансів України 30.03.2020 —
Підтверджено: 01.04.2020 Постанова ВР № 549-IX
член Кабінету Міністрів України - Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 29.08.2019 — 04.03.2020
Уповноважений із захисту державної мови 27.11.2019 — 06.05.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр енергетики та вугільної промисловості України 14.04.2016 — 29.08.2019
Міністр Кабінету Міністрів України 04.03.2020 —
Підтверджено: 05.03.2020 Постанова ВР № 516-IX
Член Кабінету міністрів - Міністр культури України 14.04.2016 — 29.08.2019
Підтверджено: 30.08.2019 Постанова ВР № 18-IXПостанова ВРУ
член Кабінету Міністрів України - Міністр освіти і науки України 29.08.2019 — 04.03.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр інфраструктури України 14.04.2016 — 29.08.2019
член Кабінету Міністрів України - Міністр енергетики та захисту довкілля України 29.08.2019 — 04.03.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр аграрної політики та продовольства України 02.12.2014 — 14.04.2016
перший заступник Міністра Кабінету Міністрів України 12.03.2014 — 20.04.2016
Член Кабінету Міністрів- Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 17.03.2020 —
Підтверджено: 17.03.2020 Постанова ВР № 537-IX
член Кабінету Міністрів України - Міністр юстиції України 27.02.2014 — 14.04.2016
член Кабінету Міністрів України - Міністр юстиції України 14.04.2016 — 29.08.2019
член Кабінету Міністрів України - Міністр інфраструктури України 02.12.2014 — 14.04.2016
Заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України 14.02.2018 — 06.09.2019
член Кабінету Міністрів України - Міністр оборони України 02.12.2014 — 14.04.2016
член Кабінету Міністрів України - Міністр оборони України 14.04.2016 — 29.08.2019
Підтверджено: 30.08.2019 Постанова ВР № 18-IXПостанова ВРУ
Заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів 01.07.2020 —
Заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України 27.12.2018 —
член Кабінету Міністрів України - Міністр закордонних справ України 29.08.2019 — 04.03.2020
Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України 04.03.2020 — 04.06.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр соціальної політики України 14.04.2016 — 29.08.2019
член Кабінету Міністрів України - віце-прем’єр-міністр України - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України 04.03.2020 —
Підтверджено: 05.03.2020 Постанова ВР № 516-IX
Віце-прем’єр-міністр України 14.04.2016 — 29.08.2019
член Кабінету Міністрів України - Міністр соціальної політики України 02.12.2014 — 14.04.2016
Міністр Кабінету Міністрів України 14.04.2016 — 29.08.2019
Підтверджено: 30.08.2019 Постанова ВР № 18-IXПостанова ВРУ
член Кабінету Міністрів України - Міністр екології та природних ресурсів України 14.04.2016 — 29.08.2019
Віце-Премьер-Міністр 27.02.2014 — 02.12.2014
Підтверджено: 03.03.2018
Член Кабінету Міністрів - Міністр охорони здоров'я України 29.08.2019 — 04.03.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр соціальної політики України 29.08.2019 — 04.03.2020
Член Кабінету Міністрів - Міністр охорони здоров'я України 30.03.2020 —
Підтверджено: 01.04.2020 Постанова ВР № 550-IX
Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України 04.06.2020 —
Підтверджено: 12.06.2020 Рішення ВР № 668-IX
член Кабінету Міністрів України - Міністр інформаційної політики України 02.12.2014 — 14.04.2016
член Кабінету Міністрів України - Міністр інформаційної політики України 14.04.2016 — 29.08.2019
Підтверджено: 30.08.2019 Постанова ВР № 18-IXПостанова ВРУ
Член Кабінету Міністрів - Виконувач обов'язків Міністра охорони здоров'я України 28.07.2016 — 29.08.2019
Підтверджено: 30.08.2019 Постанова ВР № 12-IXМОЗ.pdf
Віце-прем'єр міністр України 28.11.2002 — 03.02.2005
Підтверджено: 11.08.2016 Посилання
Віце-прем'єр міністр України 04.08.2006 — 18.12.2007
Підтверджено: 11.08.2016 ПосиланняПосилання
член Кабінету Міністрів України - Міністр оборони України 04.03.2020 —
Підтверджено: 05.03.2020 Постанова ВР № 517-IX
Прем'єр-міністр України 24.01.2005 — 08.09.2005
Віце-прем’єр-міністр України з питань паливно-енергетичного комплексу 30.12.1999 — 19.01.2001
Прем’єр-міністр України 18.12.2007 — 03.03.2010
Член Кабінету Міністрів - Міністр культури та інформаційної політики України 04.06.2020 —
Підтверджено: 07.06.2020 Постанова ВР № 669-IX
Заступник Міністра Кабінету Міністрів України 06.2016 — 12.2016
Підтверджено: 11.08.2017 Посилання
Заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України 10.04.2019 — 02.04.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр фінансів України 04.03.2020 — 30.03.2020
Віце-прем’єр-міністр України - Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України 16.07.2020 —
Підтверджено: 18.07.2020 Постанова ВР № 802-IX
Віце-прем’єр-міністр України - Міністр цифрової трансформації України 29.08.2019 — 04.03.2020
Віце-прем’єр-міністр України - Міністр цифрової трансформації України 04.03.2020 —
Підтверджено: 05.03.2020 Постанова ВР № 516-IX
Заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України 28.12.2016 —
Підтверджено: 11.08.2017 Посилання
заступник Міністра Кабінету Міністрів України 01.01.2014 — 12.2016
Підтверджено: 22.04.2015 КМУ зами міністрів.pdf
член Кабінету Міністрів України - Міністр у справах ветеранів України 22.11.2018 — 29.08.2019
Підтверджено: 29.08.2019 Постанова ВР № 18-IXПостанова ВР
Член Кабінету Міністрів - Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України 14.04.2016 — 29.08.2019
Підтверджено: 30.08.2019 Постанова ВР № 18-IXПостанова ВРУ
Член Кабінету Міністрів - Міністр розвитку громад та територій України 04.03.2020 —
Підтверджено: 11.03.2020 Постанова ВР № 516-IX
член Кабінету Міністрів України - Міністр екології та природних ресурсів України 02.12.2014 — 02.07.2015
Прем’єр-міністр 04.03.2020 —
Підтверджено: 05.03.2020 Постанова ВР № 515-IX
Віце-прем’єр-міністр - Міністр розвитку громад та територій України 04.02.2020 — 04.03.2020
Перший заступникм Державного секретаря Кабінету Міністрів 23.03.2020 — 25.06.2020
Державний секретар Кабінету Міністрів 25.06.2020 —
член Кабінету Міністрів України - Міністр фінансів України 02.12.2014 — 14.04.2016
Підтверджено: 15.04.2016 ПосиланняПосилання
член Кабінету Міністрів України - Міністр фінансів України 02.12.2014 — 14.04.2014
Помічник першого віце-прем'єр міністра України 2003 — 2004
Прем’єр-міністр України 27.02.2014 — 14.04.2016
icon
СТРУКТУРА
Iм’я Посада Власність, % Перiод
Член Кабінету Міністрів - Міністр охорони здоров'я України 04.03.2020 — 30.03.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України 02.12.2014 — 14.04.2016
член Кабінету Міністрів України - Міністр внутрішніх справ України 29.08.2019 — 04.03.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр внутрішніх справ України 27.02.2014 — 14.04.2016
член Кабінету Міністрів України - Міністр внутрішніх справ України 14.04.2016 — 29.08.2019
Підтверджено: 30.08.2019 Постанова ВРУПостанова ВР № 18-IX
член Кабінету Міністрів України - Міністр розвитку громад та територій України 29.08.2019 — 04.02.2020
Державний секретар Кабінету Міністрів України 28.12.2016 — 25.06.2020
Перший заступник міністра Кабінету Міністрів 08.2016 — 12.2016
Підтверджено: 11.08.2017 Посилання
член Кабінету Міністрів України - Міністр культури, молоді та спорту України 29.08.2019 — 04.03.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр Кабінету Міністрів України 02.12.2014 — 14.04.2016
Заступник державного секретаря 17.06.2020 —
член Кабінету Міністрів України - Віце-прем’єр-міністр України 02.12.2014 — 17.09.2015
Підтверджено: 21.09.2017 Посилання
заступник Міністра Кабінету Міністрів України -директор Урядового офісу з питань європейської інтеграції 14.01.2015 — 23.08.2016
Прем’єр-міністр 29.08.2019 — 04.03.2020
заступник Міністра Кабінету Міністрів України 24.12.2014 — 22.04.2016
Підтверджено: 19.03.2019 КМУ зами міністрів.pdf
член Кабінету Міністрів України - Міністр освіти і науки України 15.04.2016 — 29.08.2019
Прем’єр-міністр 14.04.2016 — 29.08.2019
Підтверджено: 30.08.2019 Постанов ВРУПостанова ВР № 18-IX
Заступник Міністра Кабінету Міністрів 09.10.2019 — 10.03.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр фінансів України 15.04.2016 — 07.06.2018
Міністр Кабінету Міністрів України 29.08.2019 — 04.03.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр молоді та спорту України 02.12.2014 — 14.04.2016
член Кабінету Міністрів України - Міністр молоді та спорту України 14.04.2016 — 29.08.2019
Підтверджено: 30.08.2019 Постанова ВРУПостанова ВР № 18-IX
заступник міністра Кабінету Міністрів 18.03.2020 — 01.07.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр оборони України 29.08.2019 — 04.03.2020
член Кабінету Міністрів України - Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 02.12.2014 — 14.04.2016
член Кабінету Міністрів України - Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 14.04.2016 — 29.08.2019
член Кабінету Міністрів України - Міністр освіти і науки України 27.02.2014 — 14.04.2016
член Кабінету Міністрів України - Міністр охорони здоров'я України 02.12.2014 — 14.04.2016
член Кабінету Міністрів України - Віце-прем'єр-міністр України 14.04.2016 — 29.08.2019
член Кабінету Міністрів України - Віце-прем'єр-міністр - Міністр культури України 02.12.2014 — 14.04.2016
Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України 14.04.2016 — 29.08.2019
Підтверджено: 29.08.2019 Постанова ВР № 18-IXПостанова ВРУ
член Кабінету Міністрів України - Міністр закордонних справ України 02.12.2014 — 14.04.2016
член Кабінету Міністрів України - Міністр закордонних справ України 14.04.2016 — 29.08.2019
Підтверджено: 15.04.2016 Постанова ВР № 18-IXПостанова ВРУ
член Кабінету Міністрів України - Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України 29.08.2019 — 04.03.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр інфраструктури України 29.08.2019 — 04.03.2020
член Кабінету Міністрів України - Перший віце-прем'єр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України 14.04.2016 — 29.08.2019
Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України 29.08.2019 — 04.03.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр аграрної політики та продовольства України 15.04.2016 — 22.11.2018
Заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України 16.03.2017 — 27.12.2018
Заступник Міністра Кабінету Міністрів України. 11.2016 — 03.2017
Віце-прем’єр-міністр України 14.04.2016 — 29.08.2019
Підтверджено: 30.08.2019 Постанова ВР № 18-IXПостанова ВРУ
помічник Прем’єр-міністра України 1998 — 1999
член Кабінету Міністрів України - Міністр юстиції України 29.08.2019 — 04.03.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр фінансів України 22.11.2018 — 29.08.2019
Підтверджено: 28.11.2018 Постанова ВР № 18-IXПостанова ВРУ
член Кабінету Міністрів України - Міністр фінансів України 29.08.2019 — 04.03.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 29.08.2019 — 04.03.2020
Уповноважений із захисту державної мови 27.11.2019 — 06.05.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр енергетики та вугільної промисловості України 14.04.2016 — 29.08.2019
Член Кабінету міністрів - Міністр культури України 14.04.2016 — 29.08.2019
Підтверджено: 30.08.2019 Постанова ВР № 18-IXПостанова ВРУ
член Кабінету Міністрів України - Міністр освіти і науки України 29.08.2019 — 04.03.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр інфраструктури України 14.04.2016 — 29.08.2019
член Кабінету Міністрів України - Міністр енергетики та захисту довкілля України 29.08.2019 — 04.03.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр аграрної політики та продовольства України 02.12.2014 — 14.04.2016
перший заступник Міністра Кабінету Міністрів України 12.03.2014 — 20.04.2016
член Кабінету Міністрів України - Міністр юстиції України 27.02.2014 — 14.04.2016
член Кабінету Міністрів України - Міністр юстиції України 14.04.2016 — 29.08.2019
член Кабінету Міністрів України - Міністр інфраструктури України 02.12.2014 — 14.04.2016
Заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України 14.02.2018 — 06.09.2019
член Кабінету Міністрів України - Міністр оборони України 02.12.2014 — 14.04.2016
член Кабінету Міністрів України - Міністр оборони України 14.04.2016 — 29.08.2019
Підтверджено: 30.08.2019 Постанова ВР № 18-IXПостанова ВРУ
член Кабінету Міністрів України - Міністр закордонних справ України 29.08.2019 — 04.03.2020
Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України 04.03.2020 — 04.06.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр соціальної політики України 14.04.2016 — 29.08.2019
Віце-прем’єр-міністр України 14.04.2016 — 29.08.2019
член Кабінету Міністрів України - Міністр соціальної політики України 02.12.2014 — 14.04.2016
Міністр Кабінету Міністрів України 14.04.2016 — 29.08.2019
Підтверджено: 30.08.2019 Постанова ВР № 18-IXПостанова ВРУ
член Кабінету Міністрів України - Міністр екології та природних ресурсів України 14.04.2016 — 29.08.2019
Віце-Премьер-Міністр 27.02.2014 — 02.12.2014
Підтверджено: 03.03.2018
Член Кабінету Міністрів - Міністр охорони здоров'я України 29.08.2019 — 04.03.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр соціальної політики України 29.08.2019 — 04.03.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр інформаційної політики України 02.12.2014 — 14.04.2016
член Кабінету Міністрів України - Міністр інформаційної політики України 14.04.2016 — 29.08.2019
Підтверджено: 30.08.2019 Постанова ВР № 18-IXПостанова ВРУ
Член Кабінету Міністрів - Виконувач обов'язків Міністра охорони здоров'я України 28.07.2016 — 29.08.2019
Підтверджено: 30.08.2019 Постанова ВР № 12-IXМОЗ.pdf
Прем'єр-міністр України 24.01.2005 — 08.09.2005
Віце-прем’єр-міністр України з питань паливно-енергетичного комплексу 30.12.1999 — 19.01.2001
Прем’єр-міністр України 18.12.2007 — 03.03.2010
Заступник Міністра Кабінету Міністрів України 06.2016 — 12.2016
Підтверджено: 11.08.2017 Посилання
Заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України 10.04.2019 — 02.04.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр фінансів України 04.03.2020 — 30.03.2020
Віце-прем’єр-міністр України - Міністр цифрової трансформації України 29.08.2019 — 04.03.2020
заступник Міністра Кабінету Міністрів України 01.01.2014 — 12.2016
Підтверджено: 22.04.2015 КМУ зами міністрів.pdf
член Кабінету Міністрів України - Міністр у справах ветеранів України 22.11.2018 — 29.08.2019
Підтверджено: 29.08.2019 Постанова ВР № 18-IXПостанова ВР
Член Кабінету Міністрів - Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України 14.04.2016 — 29.08.2019
Підтверджено: 30.08.2019 Постанова ВР № 18-IXПостанова ВРУ
член Кабінету Міністрів України - Міністр екології та природних ресурсів України 02.12.2014 — 02.07.2015
Віце-прем’єр-міністр - Міністр розвитку громад та територій України 04.02.2020 — 04.03.2020
Перший заступникм Державного секретаря Кабінету Міністрів 23.03.2020 — 25.06.2020
член Кабінету Міністрів України - Міністр фінансів України 02.12.2014 — 14.04.2016
Підтверджено: 15.04.2016 ПосиланняПосилання
член Кабінету Міністрів України - Міністр фінансів України 02.12.2014 — 14.04.2014
Помічник першого віце-прем'єр міністра України 2003 — 2004
Прем’єр-міністр України 27.02.2014 — 14.04.2016
icon
ЗВ’ЯЗКИ з юридичними особами
Iм’я Тип зв'язку Код
Підконтрольна 00032112
Підтверджено: 25.03.2016 Посилання
Підконтрольна 21708016
Підтверджено: 16.06.2016 Витяг з ЄДР
Підконтрольна 37854297
icon
ДОКУМЕНТИ
Інші документи