photo

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ШУКАЧІ РІШЕНЬ"

Категорія Пов'язана з ПЕП
ЄДРПОУ 43495213
Поточний стан зареєстровано
Дата створення 06.02.2020
Країна Україна
Адреса 49000, Дніпро, пр. Олександра Поля, 54
icon
ЗВ’ЯЗКИ з юридичними особами
icon
Досьє

Рух "Чесно", досліджуючи фінанси Партії Шаріявиявив, що протягом першого кварталу 2020 року політсила отримала понад мільйон гривень від трьох громадських організацій. Майже 270 тисяч гривень на центральний рахунок партії перерахувала організація "Шукачі рішень", зареєстрована в Дніпрі. Громадську організацію теж було зареєстровано взимку 2020-го — і невдовзі після реєстрації вона почала фінансувати Партію Шарія.

Найбільшим донором політсили стала громадська організація з назвою "Партія Шарія", яка перерахувала на рахунок партії 430 тисяч гривень. Засновником організації є екскандидат до парламенту від Партії Шарія Іван Мамчур, який називав себе "CEO партії". Також Мамчур із власних коштів оплатив на 124 тисячі гривень рекламу партії через соцмережі. При цьому жодної заробітної плати він у партії, відповідно до звіту, не отримував.

Ще 306 тисяч гривень на  рахунок партії перерахувала громадська організація "Право на правду". До слова, таку ж назву має й партійна газета. Організацію створили наприкінці січня 2020 року, а вже на початку лютого вона почала фінансувати Партію Шарія. Співзасновником і керівником організації був одесит Олег Нагаткін. Його син Олексій Нагаткін — керівник місцевого осередку політсили. Окрім цього, "Право на правду" також орендує офіс в Одесі для місцевого осередку та ще сім приміщень у райцентрах області. Також організація орендує для одеської "Партії Шарія" автомобіль Opel Vivaro.

Майже всі отримані від громадських організацій кошти Партія Шарія витратила на оренду приміщень (604 тисячі гривень) та на виплату зарплат і податки (315 тисяч гривень). У лютому кількість працівників партії зросла до 20 осіб. Зарплати в них — до шести тисяч гривень на місяць. При цьому, звіт партії може не відображати всіх витрат, зокрема, на офіси. Приміром, у січні 2020 року партійний сайт повідомляв про підпал офісу Партії Шарія у Херсоні. Однак, за офіційною фінзвітністю, офісу в Херсоні партія не має.

icon
ДОКУМЕНТИ