photo

ХР. АТАНАСІО КОНСТРАКШНЗ ТА ДЕВЕЛОПМЕНТС

Реєстраційний № 147124881
Поточний стан зареєстровано
Країна Болгарія
Адреса 1000, Софія, Вітоша, 1, 5
icon
ПОВ’ЯЗАНІ ПУБЛІЧНІ ДІЯЧІ
Iм’я Тип зв’язку Власність, % Перiод
Бенефіціарний власник
icon
Досьє

Журналісти проєкту Bihus.Info знайшли в родини лідера проросійської партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука майже 23 га болгарського узбережжя, записані на болгарські фірми, кінцевим власником яких зазначена дружина політика Оксана Марченко

Окрім Хр. Атанасіо Констракшнз та Девелопментс, йдеться про такі болгарські фірми як Анаптіксіс ДевелопментЕскафеас КонстракшнПерфект Ленд ПропертізПолітімі Джіай Пропертіз. Усі вони створені для купівлі-продажу, будівництва і здачі в оренду нерухомості.

Самі ділянки розташовані в муніципалітетах Несебир, Поморіє і Царево. Це популярні курортні регіони в Бургаській області Болгарії. Частина землі має призначення під вілли та курортно-рекреаційні будівлі, частина – під сільське господарство.

Майже 23 гектари на болгарському узбережжі компанії з орбіти Медведчука скупили у 2007 році. Тобто через два роки після того, як він залишив впливову посаду глави Адміністрації президента Леоніда Кучми. У той час Медведчук був членом Вищої ради юстиції – важливого органа в українській судовій системі, який має вплив на кар’єру суддів.

Для купівлі закордонної нерухомості в Болгарії заснували п’ять фірм. В їхній капітал загалом влили близько 37 млн лев – це майже 19 млн євро за нинішнім курсом. Болгарські фірми мають складну структуру власності, яка через Кіпр приводить в Україну.

Запис в реєстрі