photo

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРЗВ'ЯЗОКМОНТАЖ"

Категорія Пов'язана з ПЕП
ЄДРПОУ 32995959
Дата створення 09.06.2004
Країна Україна
Адреса 37240, Заводське, Степова, 3
icon
ПОВ’ЯЗАНІ ПУБЛІЧНІ ДІЯЧІ
Iм’я Тип зв’язку Власність, % Перiод
Колишній засновник/учасник
icon
Досьє

У 2019 році нардеп Ілля Кива вказав у декларації, що отримав понад 1,2 мільйони гривень доходу від здачі в оренду жомової ями в Полтавській області. Як з'ясували журналісти проєкту "Наші гроші" з Денисом Бігусом", в дійсності яма виявилася порослою бур’янами ділянкою без жодних ознак якоїсь діяльності навколо.

Жомові ями використовував цукровий завод, що також розташований поруч – в місті Заводське Полтавської області. В такі ями скидалися відходи, що лишалися після виробництва цукру. Втім, завод давно не працює, але яму нардепа Киви, площею у майже 400 квадратних метрів разом з гаражем, орендувала львівська фірма "Компанія "Сіквел". Остання фігурувала в одному з кримінальних проваджень, де йдеться про ознаки її фіктивності.

Власниця фірми "Компанія "Сіквел" Світлана Ставісюк не захотіла розповідати журналістам, чи справді її підприємство оплачувало 100 тис. грн на місяць за оренду цього об’єкту і навіщо фірмі зі Львова знадобилася яма в Полтавській області. Сам Кива в коментарі журналістам сказав, що здачею ями в оренду займаються його юристи, тому надати коментарі по суті угоди він не може.

Цікаво, що за даними реєстру нерухомості в листопаді 2019 року яма за договором купівлі-продажу перейшла у власність Юлії Павелко, котра є співзасновницею ТОВ "Укрзв’язокмонтаж". На цьому підприємстві Кива колись був співзасновником, директором та головним бухгалтером. Ціна угоди не відома, адже парламентар не відобразив дохід у майновій декларації. При цьому, сам він продаж ями заперечив.

icon
ДОКУМЕНТИ