photo

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МК 8"

Категорія Пов'язана з ПЕП
ЄДРПОУ 41738693
Поточний стан зареєстровано
Дата створення 15.11.2017
Країна Україна
Адреса 03038, Київ, КАЗИМИРА МАЛЕВИЧА, 8
icon
ПОВ’ЯЗАНІ ПУБЛІЧНІ ДІЯЧІ
Iм’я Тип зв’язку Власність, % Перiод
Власник
Колишній керівник
icon
СТРУКТУРА
Iм’я Посада Власність, % Перiод
Колишній керівник
icon
Досьє

Компанія зареєстрована на оточення київського забудовника Андрія Вавриша. Як з'ясували журналісти Bihus.Info, "МК 8" отримала дозвіл будувати висотки на Печерську в Києві, попри порушення та відсутність ключових документів. Мова, йде про зсувонебезпечний схил, де раніше будувати вже збиралися компанії відомого своїми сумнівними діями на будівельному ринку Анатолія Войцеховського та забудовник попередньої влади - компанія "Укрбуд", керівником якої свого часу був екснардеп, а потім фігурант кримінального провадження за підозрою у корупційному скандалі з будівництвом житла для Нацгвардії Максим Микитась.

Але через судові рішення, рішення Київради та протести місцевих мешканців звести тут житловий комплекс ніхто з них не зміг.

Відповідно до інформації сайту Центру моніторингу забудови міста Києва, який адмініструється Департаментом містобудування та архітектури КМДА, ділянка площею в 2,3 гектари на Вільшанській, 2-6 перебуває в оренді ТОВ "Інноваційна будівельна компанія" зі статусом "самочинне будівництво", а дозвільні документи - скасовано. 

У серпні 2019 року компанія "МК 8" взяла її в суборенду, а вже на початку вересня Державна архітектурно-будівельна інспекція видала їй дозвіл для початку будівництва першої черги житлового комплексу з офісами, торговими, спортивно-оздоровчими комплексами та паркінгом. Ще у липні цю компанію очолював довірена особа Вавриша, а згодом нардеп від "Слуги народу" Вадим Струневич.

У першій черзі будівництва запланований будинок на дві секції. Перша на 16, друга - 24 поверхи. Варто зазначити, що відповідно до містобудівних умов та обмежень, підписаних свого часу ще Вавришем-чиновником, ця ділянка значиться зоною середньої забудови, тобто призначена для будинків максимум на 8 поверхів. Окрім того, серед поданих до ДАБІ матеріалів, відсутні ключові - основний проект будівництва, який пояснив би що, де і як будуватимуть.

Очолює компанію "МК 8", як і фірму "Резон", що реалізовує інший проєкт Вавриша Сергій Софієв. Засновником фірми є АТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Атлон". Керівником "Атлону" свого часу був Струневич, а в 2019 році компанію очолив юрист і представник самого Вавриша в судах - Дмитро Овсій. Сам Вавриш у розмові з журналістами Bihus.Info підтвердив, що забудова Вільшанської - його проект і він має на нього "неабиякі плани".