photo

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЕТЕКТИВНА ОХОРОННА КОМПАНІЯ "ШТОРМ"

Категорія Пов'язана з ПЕП
ЄДРПОУ 39714982
Поточний стан зареєстровано
Дата створення 27.03.2015
Країна Україна
Адреса 08500, Фастів, ГУСЄВА, 27 Б Україна, 08500, Київська обл., місто Фастів, ВУЛИЦЯ ГУСЄВА, будинок 27 Б
icon
керівництво
Iм’я Посада Власність, % Перiод
Керівник 15.000%
icon
ПОВ’ЯЗАНІ ПУБЛІЧНІ ДІЯЧІ
Iм’я Тип зв’язку Власність, % Перiод
Керівник 15.000%
Клієнт
Власність
Бенефіціарний власник 27.03.2015 —
icon
СТРУКТУРА
Iм’я Посада Власність, % Перiод
Власність
icon
Досьє

У 2016 році ТОВ "Детективна охоронна компанія "Сварог" була перейменована в ТОВ "Детективна охоронна компанія "Шторм". Керівником та власником 35% цього підприємства тривалий час був Віктор Чорний.

Саме на ТОВ "Детективна охоронна компанія "Шторм" були зареєстровані автомобілі з кортежу українського політика Віктора Медведчука в інциденті з перешкоджанням роботи журналістів під час зйомки прильоту Медведчука в аеропорту "Жуляни" у листопані 2017 року. 

У березні 2019 року працівники "Шторму" чотири години поспіль утримували журналістів проекту Bihus.Info, які знімали територію комплексу відпочинку "Пуща-Водиця" біля будинку Медведчуків.

Чорний є віце-президентом Федерації бойового самбо України, почесним президентом якого є Віктор Медведчук. 

На парламентських виборах у липні 2019 року Чорний був обраний народним депутатом Верховної Ради IX скликання від партії "Опозиційна платформа - За життя" (№ 27 в списку). Директором "Шторму" став Іван Бойченко, якому також належить 15% фірми.

В Bihus.Info також з'ясували, що Чорний та Бойченко облаштували на Трухановому острові у Києві базу для "Шторму", перекривши доступ до Дніпра. І це не єдине порушення законодавства. Труханів острів - рекреаційна зона. Тут заборонено зведення приватних споруд. Але на зайнятій ділянці знаходяться двоповерхова житлова споруда кілька допоміжних будівель та спортмайданчиків. 

У Київській міській державній адміністрації повідомили, що ділянка обліковується за районною громадською організацією "Клуб Козак". Ще у 2014 році ця громадська організація  намагалась через суд довести право власності на старі радянські споруди спортивно-оздоровчого комплексу, але суд у такому проханні відмовив, бо громадська організація не змогла довести, що добросовісно заволоділа цим майном.

Як з'ясували журналісти ця ж громадська організація допомогла Медведчуку на початку 2000-х отримати близько 10 гектарів заповідної зони на березі Дніпра. "Клуб Козак" попрохав гектари національного парку Білоозерський в Переяславі-Хмельницькому під свою статутну діяльність, в результаті десятки тисяч квадратів природоохоронного значення опинились у користуванні вже згадуваної ТОВ "ІК "Терра-Інвест". Потім фірма перепродала землю компанії міністра-втікача Олександра Клименка "Голдвейн". Згодом там з'явилося угіддя "Хантер Хаус" з готелем, вертолітним майданчиком, власною церквою і приватним зоопарком. Саме там після втечі ексміністра доходів і зборів знайшли ведмедів, і двох рідкісних амурських тигрів.

Станом на жовтень 2019 року, РГО "Клуб Козак" керував Ян Марченко. У минулому він - помічник народного депутата Тараса Козака, ще одного однопартійця і бізнес партнера Медведчука. Сам Марченко був співвласником низки компаній, часткою яких у 2017 році стала володіти дружина Медведчука Оксана Марченко(ТОВ "МБК Агротехніка", ТОВ "Ландрас-агро", ТОВ "Галицька аграрна компанія", ПАП "Колос", ПСП "Оскар", ПСП "Роднічок", ПП "Галагробізнес МЗ", ПП "Галичина-Органік", ТОВ "Тамаваровудекспорт"). Окрім того, згідно фінансовим звітам партій саме ця людина пожертвувала політсилі Медведчука "Опозиційна платформа-За життя" більше півтора мільйонів гривень.

На початку грудня 2019 року Служба безпеки України провела обшуки в офісі "Шторму". За повідомленням спецслужби, працівників приватної детективної охоронної компанії за грошову винагороду збували інформацію з обмеженим доступом. "Зловмисники також проводили негласні заходи, що обмежують права і свободи людини. Роздруківки телефонних з'єднань та дані із закритих баз зловмисники реалізовували замовникам за грошову винагороду", - йшлося у повідомленні СБУ.

В СБУ також повідомили, що співзасновнику детективного агентства оголосили про підозру.

icon
ДОКУМЕНТИ