photo

ТОВ "ВЕЛС ІНСАЙД"

Категорія Пов'язана з ПЕП
ЄДРПОУ 40307949
Поточний стан зареєстровано
Дата створення 01.03.2016
Країна Україна
Адреса 65062, Одеса, ПРОВУЛОК КРИШТАЛЕВИЙ, 1
icon
ПОВ’ЯЗАНІ ПУБЛІЧНІ ДІЯЧІ
Iм’я Тип зв’язку Власність, % Перiод
Засновник
Засновник
icon
ЗВ’ЯЗКИ з юридичними особами
Iм’я Тип зв'язку Код
Підконтрольна 33080512
icon
Досьє

Станом на жовтень, 2020 року, син та дружина Ігоря Палиці (давнього бізнес-партнера та довіреної особи олігарха Ігоря КоломойськогоЗахар Палиця та Оксана Палиця зазначені бенефіціарними власниками 5 одеських компаній, які займаються готельно-ресторанним бізнесом, зокрема: ТОВ "МАРЕНГО ЛТД"ТОВ "ВЕЛС ІНСАЙД" (материнська компанія "МАРЕНГО ЛТД"), ТОВ "КВІНТА СТЕЛЛА" (материнська компанія "МАРЕНГО ЛТД"), ТОВ "ПРОМІНЬ УСПІХУ" (материнська компанія ТОВ "КВІНТА СТЕЛЛА"), ПП "САНРАЙЗ ГОТЕЛЬ" (дочірня компанія "КВІНТА СТЕЛЛА").

Усі ці компанії мають ту саму офіційну адресу, що і ТОВ "Лесор Одеса". ТОВ "МАРЕНГО ЛТД" також має той самий номер мобільного телефону, що і ТОВ "Лесор Одеса", яке володіє 5-зірковим готелем Palace Del Mar в Одесі. Право власності на це майно було отримано в 2010 році внаслідок підозрілого рішення суду, в рамках якого муніципальна влада Одеси погодилася передати приватній компанії земельну ділянку. У 2015 році готель коштував приблизно 15 млн.доларів.

Бенефіціарним власником "Лесор Одеса" є Міхалакіс Цицеккос, кіпрський адвокат, який є довіреною особою Коломойського. Олігарх є власником телеканалу "1+1" за довірчою угодою з Цицеккосом. Існує велика ймовірність того, що готель Palace Del Mar також контролюється родиною Палиці у партнерстві з Коломойським.

icon
ДОКУМЕНТИ
Виписки з реєстру компаній