photo

Carvella Limited

Категорія Пов'язана з ПЕП
Реєстраційний № 09078119
Поточний стан припинено з 26.07.2016
Дата створення 09.06.2014
Країна Велика Британія
Адреса IG2 6UF, Ilford, Woodford Ave, 35
icon
ПОВ’ЯЗАНІ ПУБЛІЧНІ ДІЯЧІ
icon
СТРУКТУРА
icon
Досьє

У березні 2019 року американська лобістська фірма Wiley Rein LLP оприлюднила звіти про свою роботу в другому півріччі 2018 року. Серед її замовників був зазначений чоловік Юлії Тимошенко Олександр і компанія Aveiro LP.

Протягом другої половини 2018 року лобісти домовлялися про зустрічі Юлії Тимошенко з американськими політиками та журналістами. Вона відвідала США в грудні 2018 року. Лобісти готували візити Тимошенко до Капітолія, зустрічі з сенаторами та конгресменами. У списку демократи: сенатори Дік Дурбін і Джо Манчін, конгресмени Рік Гаймс, Бред Шерман, Джим Купер і Рік Ларсен. Також завдяки лобістам Тимошенко зустрілась із конгресменом-демократом Адамом Шиффом — членом постійного комітету з розвідки в Палаті представників Конгресу США.

4 грудня 2018 року Тимошенко зустрічалася з екс-послом США Джоном Гербстом та спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером.

Згідно зі звітом, за півроку роботи на Тимошенко лобісти отримали майже 130 тисяч доларів. Їх заплатили частинами шість різних компаній. Так Carvella Limited сплатила 20 тисяч доларів. При цьому компанія закрилась ще в березні 2018 року. 

Ще одна з фірм — Amarante Trading Limited — офшорна компанія, зареєстрована на Британських Віргінських островах. Ця компанія вносила кошти як за Aveiro LP, так і за Олександра Тимошенка, по 20 тисяч доларів за кожного.

Майже 20 тисяч доларів за Олександра Тимошенка сплатила зареєстрована у 2018 році в Британії компанія Smart Light Advising. За адресою її реєстрації вказані ще з десяток фірм. Власник компанії — українець В'ячеслав Козовенков 1970 року народження. 

Також 20 тисяч згідно зі звітом сплатила компанія Drake Limited, яка закрилась ще в липні 2016 року, і незрозуміло, як провели угоду. 

Компанія Spinker East внесла 10 тисяч доларів. Проте в реєстрах відсутні будь-які дані про цю фірму. Останні 20 тисяч доларів за Aveiro LP сплатила компанія Vital Investment Group, зареєстрована в США. 

У декларації Юлії Тимошенко за 2018 рік, в яку вписаний також її чоловік Олександр, жодна з цих шести компаній не згадується.

icon
ДОКУМЕНТИ