photo

Smart Light Advising LP

Категорія Пов'язана з ПЕП
Реєстраційний № SL033149
Поточний стан зареєстровано
Дата створення 04.07.2018
Країна Велика Британія
Адреса EH1 1DD, Edinburgh, South Bridge, 12, suite 110
icon
ПОВ’ЯЗАНІ ПУБЛІЧНІ ДІЯЧІ
icon
СТРУКТУРА
icon
Досьє

У березні 2019 року Wiley Rein LLP оприлюднила звіти про свою роботу в другому півріччі 2018 року. Серед її замовників був зазначений чоловік Юлії Тимошенко Олександр і компанія Aveiro LP.

Протягом другої половини 2018 року лобісти домовлялися про зустрічі Юлії Тимошенко з американськими політиками та журналістами. Вона відвідала США в грудні 2018 року. Лобісти готували візити Тимошенко до Капітолія, зустрічі з сенаторами та конгресменами. У списку демократи: сенатори Дік Дурбін і Джо Манчін, конгресмени Рік Гаймс, Бред Шерман, Джим Купер і Рік Ларсен. Також завдяки лобістам Тимошенко зустрілась із конгресменом-демократом Адамом Шиффом — членом постійного комітету з розвідки в Палаті представників Конгресу США.

Згідно зі звітом, за півроку роботи на Тимошенко лобісти отримали майже 130 тисяч доларів. Їх заплатили частинами шість різних компаній. Майже 20 тисяч доларів за Олександра Тимошенка сплатила компанія Smart Light Advising. За адресою її реєстрації вказані ще з десяток фірм. Власник компанії — українець В'ячеслав Козовенков 1970 року народження з Кам'янця-Подільського. 

Ще одна з фірм — Amarante Trading Limited — офшорна компанія, зареєстрована на Британських Віргінських островах. Вона вносила кошти як за Aveiro LP, так і за Олександра Тимошенка, по 20 тисяч доларів за кожного.

По 20 тисяч згідно зі звітом сплатили компанії Drake Limited і Carvella Limited. При цьому Drake Limited закрилась в липні 2016 року, а Carvella Limited - в березні 2018 року, і незрозуміло, як провели угоду. 

Компанія Spinker East внесла 10 тисяч доларів. Проте в реєстрах відсутні будь-які дані про цю фірму. Останні 20 тисяч доларів за Aveiro LP сплатила компанія Vital Investment Group

У декларації Юлії Тимошенко за 2018 рік, в яку вписаний також її чоловік Олександр, жодна з цих шести компаній не згадується.

icon
ДОКУМЕНТИ