photo

NIAGARA LASALLE CORPORATION

Категорія Пов'язана з ПЕП
Реєстраційний № F12000000730
Поточний стан зареєстровано
Країна США
Адреса 1412 E, HAMMOND, IN 46327, 150TH STREET,
icon
ПОВ’ЯЗАНІ ПУБЛІЧНІ ДІЯЧІ
icon
СТРУКТУРА
icon
ЗВ’ЯЗКИ з юридичними особами
Iм’я Тип зв'язку Код
Материнська компанія F12000002184
Підтверджено: 23.03.2019 Реліз компанії Optima Specialty Steel, Inc.
icon
розслiдування
Ігор Коломойський – український олігарх. Власник медіа, сталеливарних, феросплавних, нафтових і газових активів; елітної нерухомості, морських терміналів, курортів та літаків. Усі ці активи входять в умовну групу "Приват" й нині частково арештовані.

Втім, арешт накладено тільки на ті активи, які напряму записані на мільярдера або задіяні у схемах виведення грошей з Приватбанку. Інші активи завбачливо виведені в офшори або записані на довірених осіб – trusted persons.
Наші розслідування
Trusted persons: хто управляє офшорними активами Ігоря Коломойського
icon
Досьє

Юрисдикція: Delaware

До 2018 року компанією керували парнери українського олігарха Ігоря Коломойського - ЛЕЙБЕР УРІЕЛ ЦВІ та КОРФ МОРДЕХАЙ ЮДА  

Компанія є дочірнім підприємством -"SPECIALTY STEEL WORKS INCORPORATED". До 2017 року ця компанія мала назву "Optima Specialty Steel, Inc". Керували фірмою ті ж самі парнери Коломойського - ЛЕЙБЕР та КОРФ.   Офіс компанії знаходився в Маямі, за адресою: 200 S. BISCAYNE BLVD. SUITE 5500 MIAMI, FL 33131. За цією адресою була зареєстрована і компанія, яка напряму належить олігарху - WARREN STEEL HOLDINGS, LLC.

У 2017 році, в процесі реорганізації фірма "Optima Specialty Steel, Inc" була перейменована в "SPECIALTY STEEL WORKS INCORPORATED". Також був змінена агентська компанія і весь керівний склад.

Компанія NIAGARA LASALLE CORPORATION виготовляє сталеві вироби  і деталі для автомобільної, будівельної, сільськогосподарської техніки, а також для залізничної, гірничодобувної промисловісті, обладнання для вироблення електроенергії (включаючи зелену енергетику), аерокосмічної та нафтогазової промисловості. 

  Завод в м.Хаммонд, штату Індіана, США

В структуру компанії NIAGARA LASALLE CORPORATION входить чотири заводи, розташовані на території США.

 

icon
ДОКУМЕНТИ