photo

EUROTYRE S.A

Країна Британські Віргінські острови
Адреса Road Road Town, Tortola British Virgin Islands, Vanterpool Plaza, P.O. Box 873, Wickhams Cay I,
icon
ЗВ’ЯЗКИ з юридичними особами
Iм’я Тип зв'язку Код
Підконтрольна 18787381
Споріднена 14360570
icon
розслiдування
Ігор Коломойський – український олігарх. Власник медіа, сталеливарних, феросплавних, нафтових і газових активів; елітної нерухомості, морських терміналів, курортів та літаків. Усі ці активи входять в умовну групу "Приват" й нині частково арештовані.

Втім, арешт накладено тільки на ті активи, які напряму записані на мільярдера або задіяні у схемах виведення грошей з Приватбанку. Інші активи завбачливо виведені в офшори або записані на довірених осіб – trusted persons.
Наші розслідування
Trusted persons: хто управляє офшорними активами Ігоря Коломойського
icon
Досьє

Компанії “EUROTYRE S.Aналежить 99%  акцій румунської компанії “EURO TYRES MANUFACTURING SRL”.  Ця фірма володіє заводом, який займається виробництвом великогабаритних шин. Зокрема, для гірничодобувної техніки. Підприємство розташоване на березі ріки Дунай і оснащене під’їзними коліями.

У 2007 році на модернізацію цього заводу, площею близько 1 000 000 кв. футів,  було витрачено більш 300 млн доларів США.

 Завод "Euro tyres manafacturing srl". Румунія

Директором групи компанії “EURO TYRES” є багаторічний партнер українського олігарха Ігоря Коломойського  - громадянин США ЛЕЙБЕР УРІЕЛ ЦВІ. Станом на 15.03.2019, він є також є членом  наглядової Ради ПАТ "Укрнафта".

В Україні компанія “EUROTYRE S.A.” фігурує у кримінальному провадженні (№42017000000001823) щодо доведення до неплатоспроможності “ПриватБанку”.

Згідно із матеріалами справи, службові особи разом із власниками “Приватбанку” створили злочинну організацію і заволоділи коштами банку.

За версією слідства, гроші виводили,  протягом 2008-2015 років. Так, “Приватбанк” видав 12,5 млрд грн кредитів 15 українським компаніям. У вигляді застав ці компанії передали банку не майно, а контракти на оплачені товари.

Саме за такою схемою у 2014 році українська компанія ТОВ “МОНДІАЛЬ” уклала контракт із нерезидентом  “EUROTYRE S.A.”  щодо купівлі 21 тис. тонн натурального каучуку на 77 млн доларів.  І саме цей контракт у вигляді застави “МОНДІАЛЬ” передав “ПРИВАТБАНКУ”, коли отримував кредит.

 У 2014 році 49 % акцій ПАТ КБ "Приватбанк" належали Ігорю Коломойському.

У лютому 2019 року Печерський районний суд м. Києва надав Генеральні прокуратурі доступ до контракту та низки інших документів, що знаходиться в офісі нерезидента  “EUROTYRE S.A.”: Vanterpool Plaza, P.O. Box 873, Wickhams Cay I, Road Road Town, Tortola British Virgin Islands.

icon
ДОКУМЕНТИ