photo

ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ЗАВОД ПОНАДВЕЛИКОГАБАРИТНИХ ШИН"

Категорія Державна власність
ЄДРПОУ 33115398
Дата створення 19.08.2004
Країна Україна
Адреса 49000, Дніпро, ВУЛИЦЯ КРОТОВА, 16
icon
ЗВ’ЯЗКИ з юридичними особами
Iм’я Тип зв'язку Код
Засновник 116476
icon
Досьє

Компанія ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ЗАВОД ПОНАДВЕЛИКОГАБАРИТНИХ ШИН" фігурує у кримінальному провадженні Національного антикорупційного бюро України (№ 52017000000000153) щодо розтрати коштів ПАТ КБ  “Приватбанк”, вчиненого менеджментом та власниками істотної участі вказаної банківської установи.

У 2015 році Нацбанк в результаті обстеження виявив серйозні проблеми в “Приватбанку”. За результатами цього обстеження встановлено, що для досягнення нормативного значення “Приватбанк” потребував додаткової капіталізації в сумі 113 млрд. грн.

Нацбанк прописав програму фінансового оздоровлення “Приватбанку”, яку банк зобов’язався виконувати і таким чином, збільшити розмір капіталу на 94,5 млрд. грн. Зробити це “Приват” мав за рахунок реструктуризації кредитів, перевівши їх на операційні компанії з виручкою, достатньою для обслуговування та погашення боргу; також бан мав внести реальну додаткову заставу і  погасити кредити пов'язаних осіб. Ці зобов'язання підтвердили основні акціонери банку - Геннадій Боголюбов та Ігор Коломойський.

Натомість, як встановили слідчі, упродовж 2016 року, службові особи банку перевели заборгованість зі 193 існуючих компаній на неопераційні, новостворені компанії, які не мали достатніх коштів для обслуговування кредитів.

Компанія ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ЗАВОД ПОНАДВЕЛИКОГАБАРИТНИХ ШИН" - одна з тих компаній, якої було переведено кредит на новостворену фірму.

icon
ДОКУМЕНТИ