photo

WARREN STEEL HOLDINGS, LLC

Категорія Пов'язана з ПЕП
Дата створення 2008
Країна США
Адреса 33133, MIAMI, 200 BISCAYNE BLVD, SUITE 5500
icon
ПОВ’ЯЗАНІ ПУБЛІЧНІ ДІЯЧІ
icon
СТРУКТУРА
Iм’я Посада Власність, % Перiод
Секретар 2011 —
icon
розслiдування
Наші розслідування
Вадим Шульман про суд з Коломойським та роль Приватбанку в схемі відмивання коштів
Ігор Коломойський – український олігарх. Власник медіа, сталеливарних, феросплавних, нафтових і газових активів; елітної нерухомості, морських терміналів, курортів та літаків. Усі ці активи входять в умовну групу "Приват" й нині частково арештовані.

Втім, арешт накладено тільки на ті активи, які напряму записані на мільярдера або задіяні у схемах виведення грошей з Приватбанку. Інші активи завбачливо виведені в офшори або записані на довірених осіб – trusted persons.
Наші розслідування
Trusted persons: хто управляє офшорними активами Ігоря Коломойського
icon
Досьє

 Warren Steel Holdings LLC - сталеливарний завод в США, штаті Огайо.  Формально підприємство записане на офшорну компанію Halliwel Assets, Inc з Британських Віргінських островів. Але у 2015 році один із власників заводу у судах розкрив імена усіх бенефіціарів. Так, згідно з матеріалами справи, завод належить трьом українським олігархам: Вадиму Шульману, Геннадію Боголюбову та Ігорю Коломойському. Останній контролює завод через довірену особу – кіпріота Панікоса Симеу.

 Завод Warren Steel Holdings LLC; ФОТО: JOHNNY JOO

Ініціатором судів став Вадим Шульман. Саме він у 2001 році придбав непрацюючий тоді завод, запустив його, а у 2006 році співвласниками заводу стали Боголюбов та Коломойський.

У 2012 році Шульман запідозрив партнерів у шахрайстві й у ході власного розслідування виявив, що Warren Steel укладає кредитні угоди і договори купівлі-продажу із іншими компаніями Коломойського і Боголюбова на невигідних для заводу умовах.

Такими угодами, на думку Шульмана, його партнери заганяли завод у борги перед своїми ж компаніями, щоб отримати повний контроль над активами Warren Steel.

Гіпотеза Шульмана підтвердилася, коли у серпні 2014 року представник Коломойського – Панікос Симеу – погодив черговий кредит для Warren Steel Holdings у розмірі 25 мільйонів доларів від компанії Optima Acquisitions LLC. Шульман стверджував, що ця фірма підконтрольна Коломойському. Про це неодноразово писали й ЗМІ, але без жодних підтверджень. 

У 2015 році Шульман подав позов проти Warren Steel Holdings LLC, Панікоса Симеу, компанії Halliwel Assets, Inc та президента заводу Warren Steel – Корфа Мордехая.icon
ДОКУМЕНТИ