photo

PRELUX HOLDINGS LIMITED

Реєстраційний № ΗΕ152768
Поточний стан припинено з 01.01.2010
Дата створення 11.10.2004
Країна Кіпр
Адреса 2322, Κάτω Λακατάμια, Ζήνωνος Κιτιέως, 8
icon
ПОВ’ЯЗАНІ ПУБЛІЧНІ ДІЯЧІ
Iм’я Тип зв’язку Власність, % Перiод
Підконтрольна
Підконтрольна
icon
СТРУКТУРА
Iм’я Посада Власність, % Перiод
Підконтрольна
icon
ЗВ’ЯЗКИ з юридичними особами
Iм’я Тип зв'язку Код
Споріднена 32344577
icon
Досьє

Компанія в часи другого прем'єрства Віктора Януковича виступала акціонером на 44% в австрійській компанії Centragas Holding GmbH, яка на паритетних засадах разом з ПАТ "Газпром" володіла половиною акцій скандального газотрейдера RosUkrEnergo.

У червні 2011 року Ксенія Георгіоу, яка очолювала Prelux до моменту припинення в 2010 році, та Аудріана Піас стали директорами данської компанії Glorietta Investments I APS

Засновником Glorietta Investments I APS є фірма Boutifour SA з реєстрацією у Люксембурзі. Обидві компанії зазначені в деклараціях сестри політика Сергія Льовочкіна Юлії Льовочкіної за 2015-17 рр. 

У фінансовому звіті Glorietta Investments за 2014 рік вказується, що фірма володіє нерухомістю у Франції на суму в 40 мільйонів євро(ст.14). Також повідомлялося, що оскільки нерухомість перебуває у Франції, то компанія податки платить там само, тому вона не веде жодної діяльності в Данії, яка вимагала би оподаткування(ст.15).

За повідомленням ЗМІ, це розкішна вілла на Лазуровому узбережжі Франції у місті Сен Жан Кап Ферра, якою користується Льовочкін. Маєток розташований за адресою: будинок 56, бульвар Шарля де Голля (Boulevard du Général de Gaulle). Льовочкіну належить одразу п'ять земельних ділянок під маєтком, об'єднаних однією територією та поштовою адресою.

Поряд з віллою Львочкіна знаходиться маєток українського олігарха Дмитра Фірташа. Це розкішний будинок вартістю 49 млн євро із садом, басейном і тенісним кортом.

icon
ДОКУМЕНТИ