photo

Товариство з обмеженою відповідальністю "Адволорем"

Категорія Пов'язана з ПЕП
ЄДРПОУ 35484720
Дата створення 08.10.2007
Країна Україна
Адреса 83086, Донецьк, будинок 4А, офіс 4
icon
керівництво
Iм’я Посада Власність, % Перiод
Керівник 08.10.2007 —
icon
ПОВ’ЯЗАНІ ПУБЛІЧНІ ДІЯЧІ
Iм’я Тип зв’язку Власність, % Перiод
Власник
Керівник 08.10.2007 —
icon
Досьє

15 жовтня 2018 року був затриманий один з підозрюваних у безпосередній участі в діяльності злочинної організації, яку організував колишній головою Вищого господарського суду Віктор Татьков. У повідомленні ГПУ зазначалося, що особа є адвокатом і підозрюється в організації та забезпеченні легалізації вищезазначених доходів, одержаних злочинним шляхом та подальшому управлінні таким майном. Затриманому було повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 190(заволодіння чужим майном), ч. 3 ст. 209(легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом), ч. 1 ст. 255(створення злочинної організації) КК України.

Зазначається, що 18 жовтня рішенням слідчого судді затриманому було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із визначенням застави у розмірі 4,5 млн грн.

У Генпрокуратурі не називали ім'я підозрюваного, однак за даними "Української правди", мова йшла про Антона Яїцькова. Джерела видання у правоохоронних органах також повідомили, що Яїцьков вніс заставу і вийшов із СІЗО.

Протягом жовтня-грудня 2018 року суд наклав арешт на низку нерухомості та іншого майна, яке слідство пов'язує з Татьковим. Зокрема, 15 листопада було накладено арешт на нерухоме майно ТОВ "Адволорем".

Як зазначається в ухвалі суду, досудовим розслідуванням встановлено, що з метою легалізації коштів отриманих злочинним шляхом Татьков

залучив Яїцькова до створення підконтрольного йому підприємства ТОВ "Адволорем" та відповідно майно вказаного підприємства було здобуто злочинним шляхом.

icon
ДОКУМЕНТИ