photo

Aveiro LP

Категорія Пов'язана з ПЕП
Реєстраційний № NL000142
Поточний стан зареєстровано
Дата створення 13.04.2015
Країна Велика Британія
Адреса BT9 6AF, Belfast, Lisburn Road, 54, 1
icon
ПОВ’ЯЗАНІ ПУБЛІЧНІ ДІЯЧІ
Iм’я Тип зв’язку Власність, % Перiод
Фінансові зв'язки 03.2016 —
icon
СТРУКТУРА
Iм’я Посада Власність, % Перiод
Фінансові зв'язки 03.2016 —
icon
Досьє

15 березня 2016 року Aveiro LP для надання політичних консультаційних послуг Юлії Тимошенко уклала договір із американськими лобістами Wiley Rein, LLP та MKW Group.

У березні 2019 року Wiley Rein LLP оприлюднила звіти про свою роботу в другому півріччі 2018 року. Серед її замовників знову був зазначений чоловік екс-прем'єра Олександр Тимошенко і компанія Aveiro LP.

Протягом другої половини 2018 року лобісти домовлялися про зустрічі Юлії Тимошенко з американськими політиками та журналістами. Вона відвідала США в грудні 2018 року. Лобісти готували візити Тимошенко до Капітолія, зустрічі з сенаторами та конгресменами. У списку демократи: сенатори Дік Дурбін і Джо Манчін, конгресмени Рік Гаймс, Бред Шерман, Джим Купер і Рік Ларсен. Також завдяки лобістам Тимошенко зустрілась із конгресменом-демократом Адамом Шиффом — членом постійного комітету з розвідки в Палаті представників Конгресу США.

4 грудня 2018 року Тимошенко зустрічалася з екс-послом США Джоном Гербстом та спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером.

Згідно зі звітом, за півроку роботи на Тимошенко лобісти отримали майже 130 тисяч доларів. Їх заплатили частинами шість різних компаній. Одна з них — Amarante Trading Limited — офшорна компанія, зареєстрована на Британських Віргінських островах. Ця компанія вносила кошти як за Aveiro LP, так і за Олександра Тимошенка, по 20 тисяч доларів за кожного.

Ще майже 20 тисяч доларів за Олександра Тимошенка сплатила зареєстрована у 2018 році в Британії компанія Smart Light Advising. За адресою її реєстрації вказані ще з десяток фірм. Власник компанії — українець В'ячеслав Козовенков 1970 року народження з Кам'янця-Подільського.

Ще по 20 тисяч згідно зі звітом сплатили компанії Drake Limited і Carvella Limited. При цьому Drake Limited закрилась в липні 2016 року, а Carvella Limited - в березні 2018 року, і незрозуміло, як провели угоду. 

Компанія Spinker East внесла 10 тисяч доларів. Проте в реєстрах відсутні будь-які дані про цю фірму. Останні 20 тисяч доларів за Aveiro LP сплатила компанія Vital Investment Group

У декларації Юлії Тимошенко за 2018 рік, в яку вписаний також її чоловік Олександр, про жодну з цих компаній згадок немає.

icon
ДОКУМЕНТИ