photo

Vebelle Royal G SL

Категорія Пов'язана з ПЕП
Реєстраційний № B93519171
Поточний стан зареєстровано
Також відома як Вебел Ройял Г СЛ
Дата створення 13.12.2016
Країна Іспанія
Адреса 29620, Torremolinos, Av. Carlota Alessandri, 43
icon
ПОВ’ЯЗАНІ ПУБЛІЧНІ ДІЯЧІ
Iм’я Тип зв’язку Власність, % Перiод
Засновник 13.12.2016 —
icon
ЗВ’ЯЗКИ з юридичними особами
Iм’я Тип зв'язку Код
Споріднена B93483592
icon
Досьє

Компанія зареєстрована на першу дружину колишнього голови Вищого господарського суду України Віктора Татькова – Зою Татькову. Як з'ясували журналісти проекту Радіо Свобода "Схеми", фірма володіє низкою об'єктів нерухомості на березі Середземного моря в Іспанії. Відповідно до даних з іспанського реєстру, з 2017 року на фірму записана земля та маєток на майже 600 квадратних метрів. З 2012 року співвласником цієї нерухомості є також Олена Татькова – дочка судді від першого шлюбу. Сам будинок у 2018 році був знесений.

Крім цієї нерухомості, на фірму Vebelle Royal G SL також записані чотири апартаменти у комплексі BENAL BEACH(витяг 1витяг 2витяг 3витяг 4), а також квартира у комплексі Tamarindos, квартира у комплексі Hercules та квартира у комплексі Opera на березі Середземного моря.

Пізніше з'ясувалося, що Vebelle Royal належить також 62 гектари землі в муніципалітеті Міхас в провінції Малага. За оцінками ріелторів, в середньому вартість землі в цьому регіоні стартує від 30 тисяч євро за гектар. Відповідно вартість ділянок може сягати до 2 мільйонів євро.

У жовтні 2019 року Vebelle Royal не змогла продати квартиру в Іспанії, оскільки покупець відмовився від купівлі після віднайденої інформації про те, що фірму заснувала Зоя Татькова. Така інформація випливає з постанови Донецького апеляційного суду від 15 жовтня 2020 року. 

Так у вересні 2019 року Vebelle Royal уклав із громадянкою Росії угоду, за якою мав продати їй квартиру площею 29 кв м у Малазі за 70 тис євро. 25 вересня вона сплатила компанії 2 тис євро завдатку. Однак, у жовтні громадянка РФ повідомила, що відмовляється від купівлі квартири. За її словами, вона шукала в мережі Інтернет інформацію про компанію-продавця, і у Відкритому реєстрі національних публічних діячів України ЦПК знайшла дані про те, що засновник фірми Зоя Татькова є колишньою дружиною "голови українського господарського суду" (зміст повідомлення без зміни стилістики автора), і що компанія та її активи пов’язані з корупцією та відмиванням грошей. Росіянка зазначила, що як законослухняна громадянка не хоче бути пов’язаною з подібними правами та угодами і просила повернути сплачений гарантійний завдаток.

У відповідь у Vebelle Royal її запевнили, що вказана інформація раніше компанії не була відома, а Зоя Татькова на даний момент до компанії не має жодного відношення. Попри це покупець повідомила про незмінність своєї позиції і просила повернути завдаток в повному обсязі. Що компанія і зробила.

Після цього на початку 2020 року Vebelle Royal звернувся до Слов’янського міськрайонного суду Донецької області з вимогою стягнути із Зої Татькової збитки у вигляді упущеної вигоди у розмірі 70 тис євро. Суд у задоволенні цього позову відмовив. Донецький апеляційний суд залишив рішення Слов’янського суду без змін.

icon
ДОКУМЕНТИ