photo

FERRIERA VALSIDER SPA

Категорія Пов'язана з ПЕП
Реєстраційний № VR306151
Країна Італія
Адреса Via A. Salieri, 3637050 Vallese di Oppeano, Verona, Italy
icon
ПОВ’ЯЗАНІ ПУБЛІЧНІ ДІЯЧІ
Iм’я Тип зв’язку Власність, % Перiод
Бенефіціарний власник
icon
Досьє

Входить у групу МЕТІНВЕСТ Ріната Ахметова. Компанія випускає конструкційний сталевий прокат (товстий лист і гарячекатані рулони) на двох виробничих лініях. Сировиною для виробництва продукції на 80-90% слугують сталеві сляби, що поставляються із «МК «АЗОВСТАЛЬ». Продукція застосовується у різних металоспоживчих галузях: будівництві, суднобудуванні, виробництві котлів і балонів, труб і поручнів.

28 серпня 2017 року Міністерство торгівлі США прийняло рішення про введення попередніх компенсаційних мит на імпорт вуглецевої і легованої катанки з Італії та Туреччини.

Згідно з документом, опублікованим Комісією з міжнародної торгівлі (ITC) при Міністерстві, найбільші санкції торкнулися підприємства FERRIERA VALSIDER SPA (Верона, Італія), яке з 2005 року контролюється структурами Ріната Ахметова.

«Високий розмір мита, введеного проти продукції FERRIERA VALSIDER, пов'язаний з наявністю обтяжуючих обставин з огляду на відмову заводу від повного співробітництва в процесі розслідування», - йдеться в матеріалах ITC.

У січні 2018-го США підтвердили антидемпінгові мита для FERRIERA VALSIDER (Італія) на 22% і ПРАТ "ЄНАКІЄВСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД" (Україна) на 44%.

icon
ДОКУМЕНТИ
Інші документи