photo

Global Opportunities Fund SPC Ltd.

Поточний стан зареєстровано
Країна Британські Віргінські острови
icon
ЗВ’ЯЗКИ з юридичними особами
Iм’я Тип зв'язку Код
Надавач професійних послуг
Підтверджено: 14.05.2018 Інформація веб-сайту ICU
icon
Досьє

Global Opportunities Fund SPC Ltd. знаходиться в управлінні ICU Investment Management Ltd., що входить в групу ICU.

Станом на березень 2018 року Національне антикорупційне бюро України розслідує кримінальне провадження №52017000000000209 від 24.03.2017 року за ознаками ч. 2 ст. 364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем), де фігурує і Global Opportunities Fund SPC Ltd..

В справі досліджуються (досліджувались) наступні обставини:

Компанії ICU Investment Management Ltd., CIS Opportunities Fund SPC Ltd. та Global Opportunities Fund SPC Ltd. в 2015-2016 роках купували на Ірландській фондовій біржі єврооблігації DTEK Finance plc.

ICU Investment Management Ltd., CIS Opportunities Fund SPC Ltd. та Global Opportunities Fund SPC Ltd. входять в групу компаній ICU.

В березні 2016 року прийнято Постанову Національної комісії з регулювання ринку енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП) якою затверджено вигідну для групи компаній  DTEK формулу розрахунку ціни на електроенергію - “Роттердам +”.

Суть “Роттердам +” в тому, що у формулу розрахунку вартості електроенергії, яка виробляється тепловими електростанціями, закладено завищену вартість вугілля. Вартість вугілля розраховуються на ціною, діючою на в порту Роттердаму (Нідерланди) + доставка до України.

Формула Роттердам+ створила умови для майбутнього зростання прибутків DTEK.

Після впровадження формули, вартість цінних паперів DTEK Finance plc., які були придбані ICU Investment Management Ltd., CIS Opportunities Fund SPC Ltd. та Global Opportunities Fund SPC Ltd., зросла на 60%.

Є підстави вважати, що існує причинно-наслідковий зв’язок між запровадженням формули Роттердам+ та зростанням вартості єврооблігацій DTEK.

Голова НКРЕКП Дмитро Вовк - колишній працівник ICU.

icon
ДОКУМЕНТИ
Інші документи