photo

Ferdico S.R.L

Категорія Пов'язана з ПЕП
Країна Італія
icon
ПОВ’ЯЗАНІ ПУБЛІЧНІ ДІЯЧІ
Iм’я Тип зв’язку Власність, % Перiод
Бенефіціарний власник 2017 —
icon
ЗВ’ЯЗКИ з юридичними особами
Iм’я Тип зв'язку Код
Засновник FR02711880605
icon
Досьє

03.02.2017 року «Ferdico S.R.L» отримала держакт на право власності на  віллу на вулиці Баттері в італійському муніципалітеті Сан Феліче Чірчео, у регіоні Лаціо, провінція Латина (via delle Batterie, San Felice Circeo, Lazio, Latina, Italy). Компанія Ferdico S.R.L належить фірмі міністра внутрішніх справ України Арсена АваковаAvitalia s.r.l. .

Вілла нараховує 26 кімнат у будівлі площею 566 метрів на першому, другому поверхах та у підвалі. Як зазначають жуналісти, приблизна вартість нерухомості, як показує калькулятор на сайті avvocatoandreani.it, становить близько 774 тис євро.

Під час злиття з компанією Avitalia s.r.l. статутний капітал Ferdico S.R.L становив 30 тис євро. Відтак, міністр внутрішніх справ України за 30 тис євро став власником нерухомості в 774 тис євро. 

Google Maps за цією адресою показує будинок з басейном.

У коментарі "Українській правді" Арсен Аваков пояснив, що це один із бінес-проектів його дружини. За його словами, йдеться про приміщення під міні-готель, придбане за кредитні кошти і за участю коштів капіталу компанії Avitalia s.r.l.

icon
ДОКУМЕНТИ