photo

UTMOST CAPITAL LIMITED

Категорія Пов'язана з ПЕП
Поточний стан зареєстровано
Країна Британські Віргінські острови
icon
ПОВ’ЯЗАНІ ПУБЛІЧНІ ДІЯЧІ
Iм’я Тип зв’язку Власність, % Перiод
Бенефіціарний власник
icon
ЗВ’ЯЗКИ з юридичними особами
icon
Досьє

DORCHESTER INTERNATIONAL INC є акціонером UTMOST CAPITAL LIMITED, що є акціонером HARTLOG LIMITED (Хартлог Лімітед), що в свою чергу володіє 67% статутного капіталу ТОВ "ІСТ ЮРОУП ПЕТРОЛЕУМ". Попередня назва ТОВ "ІСТ ЮРОУП ПЕТРОЛЕУМ" -ТОВ "Голден Деррік". Зміна акціонера HARTLOG LIMITED відбулась 14.11.2014 року.

Згідно з проектом договору між українським екснардепом Онищенком Олександром Романовичем та Фуксом Павлом Яковичем про розподіл акцій QUICKPACE LIMITED, що оприлюднений веб-сайтом Aljazeera, вплив на QUICKPACE LIMITED має бути розподілений між Онищенком і Фуксом шляхом розподілу між їхніми компаніям акцій власника QUICKPACE LIMITED - EVERMORE PROPERTY HOLDINGS LTD. В договорі зазначається вплив на компанію "Дорчестер Интернешнл Инкорпорейтед" (DORCHESTER INTERNATIONAL INC.) має Фукс Павло Якович. 

Достовірність проекту договору підтверджується наявністю в реєстрі судових рішень України інформації про укладення особами, імена яких не публікуються, угоди від 15.09.2015 року, щодо придбання підприємством-нерезидентом FASTILO TRADING LTD (Кіпр) акцій та активів компанії-нерезидента EVERMORE PROPERTY HOLDINGS LTD (Британські Віргінські острови) за 29,6 млн. дол., відчуження компанією-нерезидентом PRONTOSERVUS LIMITED (Кіпр) на користь EVERMORE PROPERTY HOLDINGS LTD (Британські Віргінські острови) акцій компанії QUICKPACE LIMITED (Кіпр) та розподілом акцій EVERMORE PROPERTY HOLDINGS LTD між компаніями-нерезидентами FASTILO TRADING LTD (Кіпр) та DORCHESTER INTERNATIONAL INC (Невіс, Вест Індія).

DORCHESTER INTERNATIONAL INC також є акціонером Cychester Services Limited, що в свою чергу є директором RECOGNITIONAL SOLUTIONS LTD. RECOGNITIONAL SOLUTIONS LTD в свою чергу є власником 99% статутного капіталу ТОВ "Центр фінансового лізингу".

Постановою від 21.09.2017 року Вищий господарський суд України  відправив на новий розгляд справу про стягнення 1,3 млрд грн з ТОВ "Карпатигаз", "Укргазвидобування" та компанії "Місен Ентерпрайзіс АБ" на користь ТОВ "Центр фінансового лізингу" за непоставлені компресори. 

Суть спору полягає в тому, що ТОВ "Сбербанк Лізинг Україна" (в процесі вирішення спору перейменоване на ТОВ "Центр фінансового лізингу") звернулось до господарського суду міста Києва з позовом до ТОВ "Карпатигаз" (відповідач 1), ПАТ "Укргазвидобування" (відповідач 2), компанії Місен Ентерпрайзис АБ (відповідач 3) про зобов'язання ТОВ "Карпатигаз", як оператора спільної діяльності між ПАТ "Укргазвидобування", компанією "Місен Ентерпрайзис АБ" та ТОВ "Карпатигаз" за договором №3 про спільну діяльність від 10.06.2002 в редакції додаткової угоди 2011 року, передати ТОВ "Сбербанк Лізинг Україна" турбінний компресорний агрегат (виробництва компанії "Солар Турбінс Інтернешнл Компані" США) Маrs 90, 2013 року випуску серійний номер: МС 13259; турбінний компресорний агрегат (виробництва компанії "Солар Турбінс Інтернешнл Компані" США) Маrs 90, 2013 року випуску, серійний номер: МС 13260; турбінний компресорний агрегат (виробництва компанії "Солар Турбінс Інтернешнл Компані" США) Маrs  90, 2013 року випуску, серійний номер МС 13261, відповідно до умов договору купівлі-продажу від 14.08.2013 та стягнення 352 987 637,88 грн. неустойки за порушення строків поставки товару. 

Пізніше ТОВ "Центр фінансового лізингу" була подана заява про зміну предмету позову, відповідно до якої Позивачем заявлено вимоги про солідарне стягнення з відповідачів  гривневого еквіваленту 37 219 501,50 дол. США, що станом на 22.12.2016р. за курсом НБУ становило 983 687 827,48 грн. та штрафів в розмірі 352 987 637,88 грн.

icon
ДОКУМЕНТИ