photo

NEWPORT MANAGEMENT LTD.

Категорія Пов'язана з ПЕП
Також відома як НЬЮПОРТ МЕНЕДЖМЕНТ ЛТД.
Країна Британські Віргінські острови
Адреса Тортола, Роуд Таун, Крейгмур Чамберс, п/с 71, Британські Віргінські острови
icon
ПОВ’ЯЗАНІ ПУБЛІЧНІ ДІЯЧІ
Iм’я Тип зв’язку Власність, % Перiод
Колишній засновник/учасник
icon
ЗВ’ЯЗКИ з юридичними особами
icon
Досьє

6 грудня 2016 року Espreso.tv з посиланням на свої джерела оприлюднило інформацію, що гравці ФК «Динамо» (Київ) отримують більшу частину зарплати через офшорну компанію. Ця інформація частково підтверджується даними з реєстру судових рішень у справі про поділ майна за позовом дружини гравця ФК «Динамо». У рішенні зазначається, що футболіст отримував виплати від Newport Management LTD. За підрахунками Espreso.tv, за 2013-2015 рр. ФК «Динамо» могло ухилитись від сплати податків на $30 млн.  

У 2004 році Верховна Рада зареєструвала Проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії «Про перевірку на відповідність чинному законодавству діяльності громадянина України В.В.Медведчука від імені іноземних компаній та створених за їх участю комерційних структур».

У пояснювальній записці йшлося, що Медведчук контролює компанію NEWPORT MANAGEMENT LTD. з Британських Віргінських островів, якій належало 75% ЗАТ Український промислово-фінансовий концерн «Славутич». Автори записки спиралися на документи, які фігурували у суді Медведчука проти Чобота.

«Як свідчить зміст довіреності підписаної і завіреної директором британської компанії NEWPORT MANAGEMENT LTD. Шоною Луїзою Уайт від 5 липня 1995 р. та виданою на ім’я громадянина України Віктора Медведчука‚ останній мав повне право володіти‚ користуватися і розпоряджатися всім рухомим і нерухомим майном цієї офшорної фірми та здійснювати практично будь-які операції з її коштами та активами в усіх куточках земної кулі. Тобто громадянин України В.В.Медведчук практично був наділений правом власності цією британської компанією.

Доказом того‚ що не Шона Луїза Уайт‚ а громадяни України були власниками британської фірми NEWPORT MANAGEMENT LTD. свідчать і протоколи зборів відомої київської сімки у складі В.Згурського‚ Ю.Карпенка‚ Ю.Ляха‚ В.В.Медведчука‚ Б.Губського‚ Г.Суркіса‚ І.Суркіса від 29 і 30 листопада 1995 р.‚ які відбулися у Києві та Цюріху (Швейцарія). На швейцарських зборах була присутня Шона Луїза Уайт. Одне з питань‚ яке вирішували збори – надати повноваження В.В.Медведчуку підписати Статут та Установчий договір Закритого акціонерного товариства Український промислово-фінансовий концерн «Славутич» від британської фірми NEWPORT MANAGEMENT LTD.», - йшлося у записці.

До пояснювальної записки народні депутати додавали копії протоколів зборів NEWPORT MANAGEMENT LTD., довіреність на ім’я Медведчука від NEWPORT MANAGEMENT LTD.  та ін.

23 лютого 2006 року Верховна Рада постановила зняти з розгляду проект постанови про створення тимчасової слідчої комісії щодо перевірки Медведчука як такий, що втратив актуальність і потребує суттєвого доопрацювання.


icon
ДОКУМЕНТИ