photo

DORCHESTER INTERNATIONAL INC.

Категорія Пов'язана з ПЕП
Реєстраційний № 19430
Поточний стан зареєстровано
Країна Сент-Кіттс і Невіс
Адреса P.O. Box 556, Charlestown, Main Street,
icon
ПОВ’ЯЗАНІ ПУБЛІЧНІ ДІЯЧІ
Iм’я Тип зв’язку Власність, % Перiод
Бенефіціарний власник
icon
ЗВ’ЯЗКИ з юридичними особами
icon
Досьє

Згідно з проектом договору між Онищенком Олександром Романовичем та Фуксом Павлом Яковичем про розподіл акцій QUICKPACE LIMITED, що оприлюднений веб-сайтом Aljazeera, вплив на QUICKPACE LIMITED має бути розподілений між Онищенком і Фуксом шляхом розподілу між їхніми компаніям акцій власника QUICKPACE LIMITED - EVERMORE PROPERTY HOLDINGS LTD. В договорі зазначаєтья вплив на компанію "Дорчестер Интернешнл Инкорпорейтед" (DORCHESTER INTERNATIONAL INC.) має Фукс Павло Якович. Достовірність проекту договору підтверджується наявністю в реєстрі судових рішень України інформації про укладення особами, імена яких не публікуються,  угоди від 15.09.2015 року, щодо придбання підприємством-нерезидентом FASTILO TRADING LTD (Кіпр) акцій та активів компанії-нерезидента EVERMORE PROPERTY HOLDINGS LTD (Британські Віргінські острови) за 29,6 млн. дол., відчуження компанією-нерезидентом PRONTOSERVUS LIMITED (Кіпр) на користь EVERMORE PROPERTY HOLDINGS LTD (Британські Віргінські острови) акцій компанії QUICKPACE LIMITED (Кіпр) та розподілом акцій EVERMORE PROPERTY HOLDINGS LTD між компаніями-нерезидентами FASTILO TRADING LTD (Кіпр) та DORCHESTER INTERNATIONAL INC (Невіс, Вест Індія).

DORCHESTER INTERNATIONAL INC  також є акціонером Cychester Services Limited, що в свою чергу є директором RECOGNITIONAL SOLUTIONS LTD. RECOGNITIONAL SOLUTIONS LTD в свою чергу є власником 99% статутного капіталу ТОВ "Центр фінансового лізингу".  Постановою від 21.09.2017 року Вищий господарський суд України  відправив на новий розгляд справу про стягнення 1,3 млрд грн з ТОВ «Карпатигаз», «Укргазвидобування» та компанії «Місен Ентерпрайзіс АБ» на користь ТОВ «Центр фінансового лізингу» за непоставлені компресори. Суть спору полягає в тому, що ТОВ "Сбербанк Лізинг Україна" (в процесі вирішення спору перейменоване на ТОВ "Центр фінансового лізингу") звернулось до господарського суду міста Києва з позовом до ТОВ "Карпатигаз" (відповідач 1), ПАТ "Укргазвидобування" (відповідач 2), компанії Місен Ентерпрайзис АБ (відповідач 3) про зобов'язання ТОВ "Карпатигаз", як оператора спільної діяльності між ПАТ "Укргазвидобування", компанією Місен Ентерпрайзис АБ та ТОВ "Карпатигаз" за договором №3 про спільну діяльність від 10.06.2002 в редакції додаткової угоди 2011 року, передати ТОВ "Сбербанк Лізинг Україна" турбінний компресорний агрегат (виробництва компанії "Солар Турбінс Інтернешнл Компані" США) Маrs 90, 2013 року випуску серійний номер: МС 13259; турбінний компресорний агрегат (виробництва компанії "Солар Турбінс Інтернешнл Компані" США) Маrs 90, 2013 року випуску, серійний номер: МС 13260; турбінний компресорний агрегат (виробництва компанії "Солар Турбінс Інтернешнл Компані" США) Маrs  90, 2013 року випуску, серійний номер МС 13261, відповідно до умов договору купівлі-продажу від 14.08.2013 та стягнення 352 987 637,88 грн. неустойки за порушення строків поставки товару. Пізніше ТОВ "Центр фінансового лізингу" була подана заява про зміну предмету позову, відповідно до якої Позивачем заявлено вимоги про солідарне стягнення з відповідачів  гривневого еквіваленту 37 219 501,50 дол. США, що станом на 22.12.2016р. за курсом НБУ становило 983 687 827,48 грн. та штрафів в розмірі 352 987 637,88 грн.

DORCHESTER INTERNATIONAL INC є акціонером UTMOST CAPITAL LIMITED, що є акціонером HARTLOG LIMITED (Хартлог Лімітед), що в свою чергу володіє 67% статутного капіталу ТОВ "ІСТ ЮРОУП ПЕТРОЛЕУМ". Ще 33% статутного капіталу володіє державна компанія НАК "Надра України". Попередня назва ТОВ "ІСТ ЮРОУП ПЕТРОЛЕУМ" -ТОВ "Голден Деррік". Зміна акціонера HARTLOG LIMITED відбулась 14.11.2014 року. 

За інформаціяєю ЗМІ, до 2014 року ТОВ "Голден Деррік" контролювалось колишнім Міністром енергетики та вугільної промисловості Едуардом Ставицьким та колишнім Міністром аграрної політики та продовольства України Миколою Присяжнюком.

У березні 2014 року за результатами перевірки Генеральної прокуратури України Державною службою геології та надр України було скасовано наказ в частині надання ТОВ «Голден Деррік» спеціальних дозволів на користування надрами на 16 ділянках та анульовано 3 спецдозволи. ТОВ «Голден Деррік» не сплатило вартості геологічної інформації до державного бюджету, чим спричинено значних збитків державі. Крім того, було виявлено порушення чинного законодавства у сфері надракористування. ТОВ «Голден Деррік» було подано до Окружного адміністративного суду міста Києва позов у адміністративній справі до Державної служби геології та надр України про визнання протиправними та скасування вищезазначених наказів від 18.03.2014 № 78 та № 79. Постанова Київського апеляційного адміністративного суду від 28.01.2015 винесена повністю на користь Держгеонадр України. Рішення також підтримав Вищий адміністративний суд України 8 липня 2015 року. Але вже 27 жовтня 2015 року Верховний Суд України визнав незаконним та скасував наказ про анулювання дії трьох спеціальних дозволів на користування надрами ТОВ «Голден Деррік». 

icon
ДОКУМЕНТИ