photo

Wellar Investments Inc

Категорія Пов'язана з ПЕП
Реєстраційний № 98453
Країна Беліз
icon
ПОВ’ЯЗАНІ ПУБЛІЧНІ ДІЯЧІ
Iм’я Тип зв’язку Власність, % Перiод
Бенефіціарний власник
icon
ЗВ’ЯЗКИ з юридичними особами
icon
БАНКІВСЬКІ РАХУНКИ
Банк ЄДРПОУ
Клієнт банку
14360570 Клієнт банку
icon
Досьє

Компанія фігурує у вироку суду про затвердження угоди про визнання винуватості, в якому йдеться про те, що Wellar Investments Inc входила до складу злочинної організації колишнього Президента Віктора Януковича, а саме до структурного підрозділу цієї організаці "СЕПЕК" контрольованого Сергієм Курченком

Крім того, Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України відкрите кримінальне провадження №42016000000003033 від 27.10.2016. В розслідуванні встановлено, що службові особи органів державної влади із залученням службових осіб комерційних банків, достовірно знаючи про сумнівність походження коштів Каtіema Enterprises Limited, Loricom Holding Group LTD, Foxtron Networks Limited, Wonderbliss LTD, Quickpace Limited, Sabulong Trading LTD, Kviten Solution Limited, Baleingate Finance Limited, Akemi Management Limited, Opalcore Ltd, Aldoza Investments Limited, Erosaria LTD, Wellar Investments Inc та ін, умисно внесли завідомо неправдиві відомості додокументів щодо випуску, погодження кандидатури покупця, продажу іноземним учасникам фондового ринку облігацій внутрішніх державних позик, розміщення їх на рахунках. Цим вони вчинили дії, що мають ознаки маніпулювання на фондовій бірж та сприяли придбанню ОВДП переліченими компаніями.

В документах, оприлюднених Al Jazeera (судове рішення), наявна інформація про перерахування 18.11.2013 на рахунок, що належить «QUICKPACE LTD» (інша компанія, що входила до організації Курченка) коштів з рахунку Wellar Investment Inc. на суму  75 000 000 доларів США. Призначення платежу - «згідно угоди кредиту».

icon
ДОКУМЕНТИ