photo

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛУГАНСЬКИЙ ПАТРОННИЙ ЗАВОД"

Категорія Державна власність
ЄДРПОУ 32201889
Поточний стан зареєстровано
Дата створення 11.10.2002
Адреса 91055, Луганська обл., місто Луганськ, ВУЛИЦЯ ПОЧТОВА, будинок 1М
icon
ПОВ’ЯЗАНІ ПУБЛІЧНІ ДІЯЧІ
icon
СТРУКТУРА
Iм’я Посада Власність, % Перiод
Голова Спостережної ради 01.01.2002 —
колишній член Наглядової ради
icon
Досьє

Підприємство зареєстроване в Луганську та території так званої "ЛНР", за повідомленнями ЗМІ в жовтні 2014 року його потужності “націоналізувала” влада "ЛНР".

Членом наглядової ради за останні роки, коли була подана звітність (2012-2013) був Сергій Перелома.

Голова наглядової ради Козюк Олександр Олександрович (за інформацією 2011 року) - був за попередніми місцями роботи головою наглядової ради ЗАТ “Інтерпорт Ковель”, Головою Наглядової ради ВАТ НВФ Луганськi акумулятори; Вiце-президентом Холдингової компанiї Автокраз м.Кременчук; Вiце-президентом ЗАТ "Бринкфорд".

До кінця 2010 року основним власником заводу було ЗАТ “Бринкфорд”.

ПрАТ "Луганський патронний завод" було створене ЗАТ "Бринкфорд" на базі майна ДП ВО "Луганський верстатобудівний завод", що було придбано ЗАТ "Бринкфорд" в ході аукціону з реалізації майна останнього в 2002 році в ході процедури банкрутства. В подальшому прокуратура Луганської області намагалась оскаржити відчуження майна ДП ВО "Луганський верстатобудівний завод" у зв'язку з тим, що воно відбулось без погодження з Міністерством промислової політики, крім того, відчужене майно мало оборонне значення і відносилось до "мобілізаційних потужностей", а тому не могло бути приватизоване. Суд не погодився з аргументами прокуратури і відмовив у задоволенні позову

icon
ДОКУМЕНТИ