PEP.org.ua

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮНІСТІЛ"

ЄДРПОУ 35601339
Дата створення 11.12.2007
Поточний стан зареєстровано
Країна Україна
Адреса 50045, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ОКРУЖНА, будинок 127/10
Остання зміна профілю: 1 серпня 2019 р.

Засновники:

Інші засновники

КОМПАНІЯ АБС ЕЛАЙД БІЛДІНГ ЕНД СТІЛ ЛІМІТЕД,КІПР, 3106, НІКОСІЯ, АГІОС АНДРЕАС, ЛЕДРА ХАУЗ, АГІОУ ПАВЛОУ, А/С 115, БУД.15

Зв'язки:

Досьє:

У 2008 році ТОВ "ЮНІСТІЛ" відкрило в ПАТ "ОТП Банк" кредитну лінію на купівлю обладнання для виробництва оцинкованого сталевого листа у сумі $18 млн і 43 млн грн. Вирішальним аргументом для ПАТ "ОТП Банк" для прийняття рішення щодо надання кредиту ТОВ "Юністіл" стало те, що підприємство пов'язане з промисловими гігантами –ВАТ «Криворізький турбінний завод «Констар» та ВАТ «Запорізький абразивний комбінат» зі сфери впливу Миколи Мартиненка та Давида ЖваніїВАТ «Криворізький турбінний завод «Констар» та ВАТ «Запорізький абразивний комбінат» стали поручителями ТОВ "Юністіл" перед банком. В 2013 році ТОВ "Юністіл" припинило обслуговувати борг перед "ОТП Банком".  Про це йшлось у листі банку на ім'я президента Петра Порошенка.

В господарському суді Дніпропетровської області розглядаєтья справа (станом на осінь 2017 року) про визнання ТОВ "Юністіл" банкрутом за заявою ТОВ "Медінвест-консалтинг". Кредиторами в процедурі банкрутства визнані ПАТ "ОТП Банк", ТОВ "Медінвест-консалтинг",  ТОВ "Енерготехпром", ПАТ "Криворізький турбінний завод "Констар", компанії "HUMMERON COMPANY LIMITED" та "GUILFORD ESTATES LIMITED".

За інформацією судових ухвал, в Національного антикорупційного бюро є меморандум про зустріч Миколи Мартиненка з представником швейцарського банку Hottinger & Cie. щодо використання рахунку належної Мартиненку М.В. компанії «BRADCREST INVESTMENTS SA» у вказаному банку, а також карткою з банківської справи зазначеної компанії та декларацією про її бенефіціарного власника, в яких вказаної, що Мартиненко М.В. є бенефіціарним власником компаній «HUMMERON COMPANY LTD»,«GUILFORD ESTATES LTD»

Згідно із судовими ухвалами у кримінальному провадженні №52015000000000010, Микола Мартиненко також мав можливість остаточно вирішувати основні питання діяльності іншого кредитора - ТОВ "Енерготехпром".

Керівником ТОВ "Медінвест-консалтинг" є Мартиненко Сергій Іванович - ймовірний родич колишнього народного депутата  Миколи Мартиненка. Сергій Мартиненко входить до складу наглядових ораганів підприємств, які ЗМІ відносять до сфери впливу Миколи Мартиненка та Давида Жванії: ПрАТ "ЗАПОРІЖАБРАЗИВ"ПАТ "КОНСТАР"ПрАТ "БК "БУДІНДУСТРІЯ".