photo

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОРТЕКС"

Категорія Пов'язана з ПЕП
ЄДРПОУ 31070717
Дата створення 25.09.2000
Адреса 07300, Київська обл., Вишгородський район, селище міського типу Димер, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, 44
icon
ПОВ’ЯЗАНІ ПУБЛІЧНІ ДІЯЧІ
icon
СТРУКТУРА
icon
розслiдування
Вдова та діти загиблого 2015 року бізнесмена і депутата Ігоря Єремеєва судяться з ТОВ “Вортекс”, співвласником якого був покійний, за частину величезного комплексу житлових і нежитлових приміщень у селі Глібівка під Києвом. У цьому маєтку живе інший співвласник — екснардеп Микола Мартиненко, обвинувачений у багатомільйонних розкраданнях.
Наші розслідування
Родина покійного нардепа Єремеєва судиться за маєток, в якому живе підсудний ексдепутат Мартиненко
icon
Досьє

Основним видом діяльності ТОВ "Вортекс" є "Надання в оренду офісних машин і устатковання, у тому числі комп'ютери", також як один з видів діяльності в реєстрі юридичних осіб вказано вид діяльності "Агентства нерухомості".  Підприємство зареєстроване на території селища міського типу Димер Київської області, що знаходиться на шляху до резиденції колишнього Президента України Віктора Януковича. Нерухомість на цій території є дорогою і престижною. Тому ЗМІ називали ТОВ "Вортекс" елітним агентством нерухомості із "зірковим" складом засновників. Співзасновниками ТОВ "Вортекс" з 2012 року є:

Мартиненко Микола Володимирович - колишній народний депутат України

Перелома Сергій Іванович - займав посади  члена наглядової ради ПАТ "Укрнафта",  голови Наглядової ради ПАТ "Одеський Припортовий Завод", заступника голови Правління ПАТ "НАЦІОНАЛЬНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ УКРАЇНИ".

раніше співзасновником також був Єремеєв Ігор Миронович - колишній народний депутат України, бізнесмен, співвласник групи компаній «Континіум», що помер у 2015 році.

 - в період з 1990 по 1993 року був заступником голови правління, директором фінансового департаменту ЗАТ «Фірма «Торговий дім», пізніше послідовно займав посади голови Правління  ВАТ «Державний ощадний банк України», голови Правління АБ «Укргазбанк», голови Правління ПАТ “Брокбізнесбанк”, був радником колишнього Президента України Віктора Ющенка. 

- був бізнес-партнером Ігоря Єремеєва, співвласник групи компаній «Континіум».

23.05.2017 року Солом'янський районний суд міста Києва арештував частку Миколу Мартиненка у статутному капіталі ТОВ "Вортекс" (14,28%) у кримінальному провадженні No 52015000000000010 від 11 грудня 2015 року.


icon
ДОКУМЕНТИ
Інші документи