PEP.org.ua

HUMMERON COMPANY LTD

ЄДРПОУ ΗΕ193032
Дата створення 26.02.2007
Адреса 1105, Λευκωσία, Κύπρος (Nicosia, Cyprus), Αγίου Παύλου, 15 (Agίoy Paύloy, 15), LEDRA HOUSE
Остання зміна профілю: 1 серпня 2019 р.

Засновники:

Мартиненко Микола Володимирович
Верховна Рада України, Народний депутат України VIII скликання, Народний фронт, Голова Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Зв'язки:

Досьє:

За інформацією судових ухвал, в НАБУ є меморандум про зустріч Миколи Мартиненка з представником швейцарського банку Hottinger & Cie. щодо використання рахунку належної Мартиненку М.В. компанії «BRADCREST INVESTMENTS SA» у вказаному банку, а також карткою з банківської справи зазначеної компанії та декларацією про її бенефіціарного власника, в яких вказаної, що Мартиненко М.В. є бенефіціарним власником компаній«FORTER HOLDINGS LTD»«HUMMERON COMPANY LTD»«KENSON TRADING LTD»,«GUILFORD ESTATES LTD» і «BRADCREST INVESTMENTS SA».

Також HUMMERON COMPANY LTD є кредитором у процедурі банкрутства ТОВ "ЮНІСТІЛ". У 2008 році ТОВ "ЮНІСТІЛ" відкрило в ПАТ "ОТП Банк" кредитну лінію на купівлю обладнання для виробництва оцинкованого сталевого листа у сумі $18 млн і 43 млн грн. Вирішальним аргументом для ПАТ "ОТП Банк" для прийняття рішення щодо надання кредиту ТОВ "Юністіл" стало те, що підприємство пов'язане з промисловими гігантами –ВАТ «Криворізький турбінний завод «Констар» та ВАТ «Запорізький абразивний комбінат» зі свери впливу Миколи Мартиненка та Давида ЖваніїВАТ «Криворізький турбінний завод «Констар» та ВАТ «Запорізький абразивний комбінат» стали поручителями ТОВ "Юністіл" перед банком. В 2013 році ТОВ "Юністіл" припинило обслуговувати борг перед "ОТП Банком".  Про це йшлось у листі банку на ім'я президента Петра Порошенка.