photo

GRENAR ENTERPRISES LIMITED

Категорія Пов'язана з ПЕП
Реєстраційний № HE142379
Поточний стан зареєстровано
Також відома як Гренар Ентерпрайзес Лімітед
Дата створення 22.10.2003
Країна Кіпр
Адреса 2040, Nicosia, Kώsta Antoniάdi, 30
icon
ПОВ’ЯЗАНІ ПУБЛІЧНІ ДІЯЧІ
icon
ЗВ’ЯЗКИ з юридичними особами
Iм’я Тип зв'язку Код
Підконтрольна FN250985x
icon
Досьє

Український бізнесмен, нардеп Іван Фурсін у своїй декларація вказав себе бенефіціарним власником компанії, якій станом на січень 2018 року належали 10% у фірмі з Австрії Centragas Holding GmbH. В часи другого прем'єрства Віктора Януковича Centragas на паритетних засадах разом з ПАТ "Газпром" володіла половиною акцій скандального газотрейдера RosUkrEnergo. Інша кіпрська фірма Prelux Holdings Limited була власником 44% акцій в австрійській компанії.

Директор Grenar Enterprises Амаль Сароут Ламброу у липні 2011 року стала одним з директорів люксембурзької фірми Boutifour SA, що через зареєстровану в Данії компанію Glorietta Investments I APSтримає на своєму балансі нерухомість колишнього голови Адміністрації президента Януковича, та одногрупника Фурсіна Сергія Льовочкіна на Лазуровому узбережжі. Обидві компанії зазначені в деклараціях сестри політика Юлії Льовочкіної за 2015-17 рр. При цьому колегою Ламброу, секретарем у Grenar Enterprises станом на січень 2019 року була Марія Шуфтас. 

Водночас Шуфтас до 2016 року була директором фірми Utelo Holdings Ltd, яку Юлія Льовочкіна вносила у свою декларацію як бенефіціарний власник. Крім того, Шуфтас згодом очолювала фірму Сергія Льовочкіна Oskaro Investments Ltd.

В часи, коли Шуфтас очолювала Utelo Holdings Ltd, секретарем компанії значилась Георгія Георгіу, яка є сестрою Ксенії Георгіу - однієї з директорів уже згадуваної компанії Льовочкіної з Данії Glorietta Investments I APS. 

icon
ДОКУМЕНТИ