Блог

Блог
ЦПК виграв суд в ексрегіонала: той хотів видалитися з реєстру публічних осіб
28 квітня 2020 вступив в силу новий Закон України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення». Відповідно до перехідних положень  уряд до 27 липння 2020 року має привести у відповідність до закону галузеві підзаконні нормативно-правові акти. 

Закон серед іншого дещо змінює визначення публічних діячів.
Команда відкритого реєстру публічних діячів pep.org.ua наразі готує оновлення на  сайті, які відображатимуть нові норми закону.
Блог
Зміни законодавства України щодо протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом
Блог
УВАГА! Ремонтні роботи на сайті: скоро реєстр стане зручнішим
Блог
ТОП 10 публічних діячів з високоризикованими статками
Блог
Кого Зеленський призначив керувати областями?
22 травня Кабмін призначив членів наглядової ради “Державного експортно-імпортного банку України”. Серед новопризначенців — австрієць Пауль Торстен, який керує фірмою, підконтрольною сину екс-очільника Партії регіонів та уряду України Миколи Азарова.
Блог
Довірену особу Азарова призначили членом наглядової ради державного Укрексімбанку
Під час обшуку в офісі компанії народного депутата від “Радикальної партії Олега Ляшка” Сергія Скуратовського детективи виявили готовий проект рішення Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) про результати перевірки декларації нардепа. Про це повідомляє проект Центру протидії корупції (ЦПК) Pep.org.ua.
Блог
У депутата від Ляшка під час обшуків знайшли проект рішення НАЗК про результати перевірки його ж декларації