Хто є адміністратором Реєстру та чому він має право збирати оприлюднену інформацію?

Адміністратором та власником Реєстру є громадська організація “Центр протидії корупції”.

ГО «Центр протидії корупції» наповнює Реєстр в ході своєї статутної діяльності та в порядку реалізації конституційного права своїх членів на інформацію, на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

У Реєстрі оприлюднюються дані, отримані в рамках реалізації ГО «Центр протидії корупції» свого права на доступ до публічної інформації, передбаченого Законом України “Про доступ до публічної інформації”, а також інформації з відкритих загальнодоступних джерел, яка вже була оприлюднена. Вказана інформація не є такою, що має обмежений доступ та не містить персональних даних в розумінні Закону України «Про захист персональних даних» відповідно до частини 2 статті 5 вказаного Закону.

Висновки, судження, оцінки ГО «Центр протидії корупції» ґрунтуються на отриманій інформації та є оціночними й не підлягають спростуванню. Разом з тим, ГО «Центр протидії корупції» залишає можливість для публічних діячів, пов`язаних з ними осіб та суб’єктів господарювання, які згадуються на цьому сайті, надати докази та факти, які б уточнили викладену інформацію.

Реєстр є охоронюваним об’єктом авторського права, належного ГО «Центр протидії корупції» відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права». Жодну частину цих матеріалів не можна відтворювати, використовувати в будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, ксерокопіювальний чи будь-який інший спосіб, без відповідного посилання на цей сайт. Сайт є публічним і вільним для користування для некомерційних цілей за умови посилання на сайт. Використання інформації, отриманої з цього сайту у комерційних цілях (в тому числі, з метою її подальшого перепродажу у формі різних аналітичних продуктів) - заборонено. Виключенням є використання інформації з сайту журналістами, громадськими діячами та аналітиками з метою підготовки матеріалів для медіа, наукових досліджень.